SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,8 USD-S:4,809 EURO-A:5,592 EURO-S:5,603

10`un Adı Mavi Haber

2007 yılında Ceyhan Merkezde yayın hayatına başlayan Ceyhan Mavi Haber Gazetesi 10. Kuruluş Yıldönümünü Sanatçı Seher Dilovanın sahne aldığı muhteşem bir geceyle kutladı.
  • 10`un Adı Mavi Haber
< >
25.12.2017 İzzet AYDEMİR Magazin 837 Kişi Okudu

10`un Adı Mavi Haber

2007 yılında Ceyhan Merkezde yayın hayatına başlayan Ceyhan Mavi Haber Gazetesi 10. Kuruluş Yıldönümünü Sanatçı Seher Dilovan`ın sahne aldığı muhteşem bir geceyle kutladı.

Halktan ve haklıdan yana, Doğru, Tarafsız ve objektif habercilik anlayışını kendine ilke edinmiş Mavi Haber Gazetesi 10.cu kuruluş yıldönümü yaklaşık 300 seçkin misafirin katıldığı muhteşem bir program ile kutladı. Adana İnci Otel de düzenlenen gecede açılış konuşması yapan Gazetemizin İmtiyaz Sahibi İzzet Aydemir, kuruldukları ilk günkü gibi heyecanlı olduğunu ifade ederek, geceye katılan, ilk günden bu yana kadar gazeteye sahip çıkan, destek veren herkese teşekkür etti.


AYDEMİR: HER ZAMAN CEYHAN`DAN YANA OLDUK

Aydemir yaptığı konuşmada şunları söyledi: "2007 yılında yayın hayatımıza başlarken, 7 yıldır basın sektörünün içinde olan bir kardeşiniz, arkadaşınız olarak ilçenin yedinci gazetesi olan Mavi Haber ismi ile yayın hayatımıza merhaba dedik ve o gün `Güçlüden değil mazlumdan, Haksızdan değil haklıdan, şahıslardan değil Ceyhan`dan yana olacağımızı` söyledik. Aradan geçen 10 yıllık uzun zaman dilimi içerisinde bu ilkelerimizden taviz vermedik, Allah`ın izni ile de taviz vermeyeceğiz. 10 yıldır Anadolu`nun bir gazetesi olan gazetemizi destekleyen okuyucularımıza, bu mutlu günümüzde bizi yalnız bırakmayıp desteklerini esirgemeyen siz değerli katılımcılara teşekkür eder, önünüzde saygıyla eğiliyor, iyi eğlenceler diliyorum."SONER ÇETİN`den ÖZGÜR BASIN VURGUSU

Aydemir`in Konuşmasından sonra Ceyhan`da Üniversitenin kurulması için büyük mücadele veren Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy adına hazırlanan plaket ve gecenin sponsorluğuna üstlenen firmalara hazırlanan plaket törenine geçildi. Kaymakam Ünlüsoy`un şehir dışında olması nedeniyle plaketini Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut , Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin verdi. Burada kısa bir konuşmaya yapan Başkan Çetin, `Gazetecilerin tutuklanmadığı, sansürsüz, özgür yayın yaptıkları bir ülke umuduyla burada bulunan herkesi selamlıyor, İzzet Aydemir yönetimindeki Mavi Haber Gazetemizin 10. yılını kutluyor, nice yıllar diliyorum" dedi.


HOZATLI VE ÇETİNLER`E TEŞEKKÜR PLAKETİ

10. yıl dönümü gecesine sponsor olan Hozatlı İnşaatın sahibi Aytaç Hozatlı`ya plaketini  Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır verdi. Bakır, Mavi Haber Gazetesine başarılar dileyerek, destek veren Aytaç Hozatlı`ya ve geceye katılan herkese teşekkür etti. Gecenin diğer sponsoru olan Çetinler Petrol ve Traktör firmasının sahibi Melih Çetin, rahatsız olması nedeniyle geceye katılamadı.SEHER DİLOVAN COŞTURDU

Türk Halk Müziği`nin sevilen seslerinden Seher Dilovan`ın sahne aldığı gecede adeta müzik şöleni yaşandı. Birbirinden türküleri seslendiren Dilovan, sahne performansı ve sıcak diyaloguyla büyük beğeni topladı. Ritmin yükseltildiği dakikalarda konuklar seslendirilen türkülere eşlik edip, çifte telli ve halaylar çektiler.
YOĞUN KATILIM

Düzenlenen geceye Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Başkan Yardımcısı İsmail Özgen, Ceyhan Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Bakır, Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Ceyhan Kent Konsey Başkanı Selahattin Güler, İlçe Spor Müdürü Caner Taymış, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Ulu ve yönetimi, MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Zorba, İlçe Başkanı Mustafa Bayar,  HDP PM Üyesi Barış Karabıyık, eski milletvekili adayı Av. Vedat Özkan, Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Kasım Önük, Dinçer Dinç, Adana Demirspor Eski Kulüp Başkanı Sedat Sözlü, Zabıta Daire Başkanı Bayram Kadir Tüylü, Büyükşehir Belediyesi 1. Bölge Koordinatörü Habip Kılıç, Yumurtalık Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre, 6 Ocak Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Selçuk Kanlı, Muhtarlar Odası Başkanı Ertan Aydar, işadamları, spor camiası, esnaflar, STK temsilcileri ve çok sayıda Ceyhanlılar katıldı.
 

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP