adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,763 USD-S:5,773 EURO-A:6,548 EURO-S:6,559

4.5 milyon borçlu vatandaşa söz verdi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk, gece-gündüz demeden seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.
  • 4.5 milyon borçlu vatandaşa söz verdi
< >
7.6.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 796 Kişi Okudu


İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk, gece-gündüz demeden seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Adana merkez ilçeler dahil köyleri, adım adım gezen İsmail Koncuk, milletvekili adayları Şule Tüdeş ve Sibel Çakmak ile birlikte her gittiği yerde ayrı bir müjde vererek vatandaşları coşturuyor.

Hedeflerinin tüm vatandaşların yüzüne yansıyan endişe ve korkuyu silmek, huzurlu ve mutlu olmalarını sağlamak olduğunu söyleyen Koncuk, “İyi bir Türkiye için, huzurlu bir toplum için, itibarlı bir devlet, zengin bir millet için, adalet için, özgürlük ve demokrasi için, güçlü ve mutlu bir Türkiye için cesaret ve kararlılıkla çalışacağız. Toplumun her kesimini hiç ayrıma tabi tutmadan kucaklayacağız” dedi.


‘TÜRKİYE DAYANIŞMA FONU’


Sayısı 4 milyon 500 bini bulan, borcunu ödeyemediği için adeta hayata küsmüş vatandaşlar için kuracakları Türkiye Dayanışma Fonu ile birlikte vatandaşları, işsiz ve emeklileri, şehit ve gazi ailelerini borç yükünden kurtaracaklarını söyleyen Koncuk, “Adeta, borç batağında yüzen vatandaşlarımızı haciz memurundan, tahsilat şirketlerinin ve banka avukatlarının elinden kurtaracağız. Onlar için nefes olacağız” diye konuştu.


‘İŞSİZ GENÇLERE, MAAŞ VERİLECEK’

TÜİK verilerine göre işsizlik sıralamasında 3. sırada olan Adana’nın makus talihini değiştirmek için bir dizi adımlar atacaklarını söyleyen İsmail Koncuk, “Ülke kaynakları gençliğin istihdamı ve yetiştirilmesi için seferber edilecek. Emek ve beyin göçünün önüne geçilecek. Tüm gençlere iş bulunacak, iş bulunamayan gençlere işsizlik maaşı verilecek. İşsizlik sıralamasında 3. olan Adana’yı bu sıralamadan çıkararak, makus talihini değiştireceğiz” şeklinde konuştu.


‘KÖYDE KALAN GENÇLERE, EKSTRA MAAŞ’

Devletin koruyucu olarak teşviklerle destek vereceğinin müjdesini de veren İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı İsmail Koncuk, ürünün pazarlanmasında da tüm köylünün ve çiftçinin yanında olacaklarını önemle vurguladı. Köyde kalıp tarım yapmak isteyen gençlere ekstra maaş ve gelecek planlama desteği verileceğini de ifade eden Koncuk, “Sigortasız hiç bir tarım işçisi kalmayacak. Tarım, ülkenin en önemli gelir kaynaklarından biri haline gelecek. Bereketli topraklar üzerinde kurulu ADANA’da, tarıma teşvik edilen çiftçi sayesinde ekonomi yeniden can bulacak. Bu sayede geçmişte olduğu gibi Türkiye tarımda yeniden kendi kendine yetebilen ülke statüsüne haiz olacak, dışa bağımlı olmaktan kurtulacak” diye konuştu.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP