2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Halı Yıkama Firmalari,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,OTO GÖÇÜK ONARIMI,ADANA BOYASIZ OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,ADANA OTO ÇİZİK GİDERME ONARIM MERKEZİ,ADANA VAKUMLU GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,DERİN ÇİZİK ONARIMI,PARK HASARI ONARIMI,OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,OTO GÖÇÜK,ADANA DOLU HASARI OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,KURUMSAL OTO GÖÇÜK ,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,Adana Boyasız Vakumlu Oto Göçük Merkezi,kuru temizleme poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Otomatik Halı Yıkama Makinası,İş Makinaları Yedek Parçaları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Niğde Halı Yıkama,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,341 USD-S:5,351 EURO-A:6,057 EURO-S:6,067
  • Facebook
  • YORUM YAP

İKTİDAR (LI) BAŞKAN

Uzun bir süreydi kendi halimde sessiz sessiz duruyordum. Hem okuyucularımı özlemiş hem de, bayadır kalem oynatmamıştım! Gündemden uzak değildim sadece izlemekle yetindim. Taki meclis toplantısı olana kadar. Artık bir iki kelam yazmak kaçınılmaz oldu dedim kendi kendime....

Şu bir gerçek, son belediye meclis toplantısı şunu gösterdi ki Ceyhan Belediye Meclisinde grubu olanlar içinde ekip ruhu ile hareket eden bir tane parti ve ekibe yön veren ciddiyet sahibi tek bir tane ilçe başkanı var. Tebrikler CHP, Tebrikler “Kadir AYDAR”. Neden mi? Ceyhan’da tek ses olabileceğini ispat eden tek parti olduğunuzu gösterdiniz.

Kadir Bey, sevgili CHP Meclis üyeleri, yazının bundan sonraki kısımlarının sizinle bir ilgisi yok. İsterseniz bir sonraki habere geçebilirsiniz. Zira siz ekip olmayı ve ekip gibi davranmayı başarmışsınız, bu yazı ile fazla zaman kaybetmeyin bence.

Lafı çok uzatmayayım. Önce hesabı kısa olanla başlayayım. MHP. Ceyhan MHP ilçe başkanı genç ve siyasette hevesli bir isim. Av. Semih AKSOY. Grup kararı almayı başaran iki ilçe başkanından biri. Tebrikler. Samimi olarak söylüyorum bunu, daha grup kararı almasını beceremeyen İktidar (lı) Başkanlar da var. Av. Semih AKSOY, partisinin ilçe başkanı olarak grup kararı almayı başarmış ve meclise üyelerini bu karar eşliğinde göndermiş. Elbette bu bir başarıdır.

MHP genelde ikiye ayrılır. Biri “biz 80 öncesi bu davanın eziyetini çekerken siz daha dünyada yoktunuz” diye söze başlayanlar diğeri “80 öncesini belgesellerden izleyerek” büyüyenler. Birinci grup, ikinci grubun kalbinin zirvesinde efsanevi bir şekilde konumlanır. Onlar bu vatan için kan ter dökmüşlerdir, ya şimdikiler? Bunlar ne anlar ülkücülükten? Benim itirazım var bu söze. Son meclis toplantısını bir gözden geçirirseniz 80 öncesi ve sonrasının tekrar değerlendirme ihtiyacı hissedersiniz.

Tebrikler Av.Semih AKSOY, bir meclis üyesi hariç tebrikler MHP. Yazının bundan sonraki kısmı sizi de ilgilendirmiyor. Bundan sonrası sadece iktidar (lı) lara ait. Hatta hakikaten okumayın. Hatta hatta kimse okumasın.

Bir kişi okusun yeter. Okur okur! Mutlaka okur. Muhteşem lakabına has bir özelliktir, mutlaka okur. İyi dinle bre başkan efendi.

Yahu arkadaş, ben yazmaya utanır oldum, sen hala utanmazmısın? Elinin hamuru ile çıkıp başkancılık oynuyorsun. Gerçi belli ki tek başına oynuyorsun. İktidar olman için iktidarlı olman gerek desem ağırına gidecek. E iyi de “10 küsür kişiye bir grup kararı alamamışsın, çıkmışsın 200 bine başkanım diye yutturuyorsun”. Meclis üyelerin sana eyvallah etmemiş ben mi edecem. Acı ama söylediklerim, “Hadi Yalan De!”

Meclise tekrar döneceksek eğer, Alemdar efendi boncuk boncuk soğuk ter döktü ama sonunda gider ayak AK Parti`yi bir kez daha ayrıştırmayı başardı, TEBRİKLER

YAZARIN ÖNCEKİ YAZILARI