adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,679 USD-S:5,689 EURO-A:6,275 EURO-S:6,286

BAŞKAN AYDAR: CEYHAN’A BAYRAM GELDİ

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
  • BAŞKAN AYDAR: CEYHAN’A BAYRAM GELDİ
< >
3.6.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 724 Kişi Okudu


Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bayramın neşe, huzur ve çocuk kahkahası olduğunu belirten Başkan Aydar, “Çocuklara güvenli, çağdaş bir Ceyhan`da mutlu ve huzurlu bir şekilde, eski bayram neşesi ile geçirebilmesi için yeni Ceyhan için çalışıyoruz. Ceyhan’a bayram geldi.” dedi.

Sosyal medyada büyük ilgi gören bir video ile herkesin bayramını tebrik eden Başkan Aydar, çocukların neşesine ortak olarak, bayramların önemine vurgu yaptı. Sevginin, saygının, hoşgörünün hakim olduğu ve çocukların daha çağdaş bir ortamda ferah ve mutlu olduğu bir şehir inşa edeceklerine vurgu yaptı.

, “BENİM BAYRAMIM SENSİN CEYHAN”
Ceyhan’ı hayallerine kavuşturmak için gece, gündüz demeden çalışan Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, Ramazan Bayramı`nı aktif olarak kullandığı sosyal medya hesaplarından kutladı. Bayram için hazırlanan video büyük ilgi görürken, Başkan Aydar, “Çocuklarımızın yüzündeki tebessüm bütün yorgunluğumu alıyor. Hayalim onlara mutlu bayram anıları yaşatacak güvenli, huzurlu bir Ceyhan inşa etmek. Benim bayramım sensin Ceyhan, herkese mutlu bayramlar.” dedi.
  • Facebook
  • YORUM YAP