SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,8 USD-S:4,809 EURO-A:5,592 EURO-S:5,603

Başkan Boydak`tan örnek davranış

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, yeni yıla temizlik personeli ile birlikte girdi. Boydakın bu davranışı sosyal medyada büyük takdir topladı.
  • Başkan Boydak`tan örnek davranış
< >
1.1.2018 İzzet AYDEMİR Gündem 1461 Kişi Okudu


Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, yeni yıla temizlik personeli ile birlikte girdi. Boydak`ın bu davranışı sosyal medyada büyük takdir topladı.

2017`yi 2018`e bağlayan Yılbaşı gecesi Başkan Boydak alışılmışın dışında bir davranışa imza attı. Yağmurlu yılbaşı akşamında üstüne giydiği yağmurlukla mahallelerde çöp toplayan Ceyhan Belediyesi Temizlik Hizmetlerine bağlı temizlik personellerini çalıştıkları sokakta ziyaret eden Başkan Boydak, personellerine sıcak çay ve pasta ikramında bulundu. Başkan Boydak`ı yağmurlu havada ve gecenin geç saatlerinde karşılarında gören çalışanlar hem şaşkınlık yaşadılar hem de mutlu oldular. Elleriyle ikramda bulunan Boydak, ayak üstü sohbet ettiği çalışanların gönlünü fethetti. 



EMEKÇİLERDEN BOYDAK`A ÇİFTE TEŞEKKÜR

Bugüne kadar pek böyle bir şeyle karşılaşmayan temizlik çalışanları Başkan Boydak`a gecenin geç saatlerinde yanlarında olduklarından dolayı teşekkür ederken, özellikle maaşlarının düzenli ve zamanında yatırılmasından dolayı da ayrıca memnuniyet ve teşekkürlerini dile getirdiler.


BOYDAK: CEYHAN HEPİMİZİN


Başkan Boydak ise; "Şehrimizin temizliği için özverili çalışmalarından dolayı temizlik hizmetleri müdürlüğümüze ve personellerine teşekkür ediyorum. Yılbaşı gecesi ve yağmurlu havada dahi işlerinden taviz vermeyen kardeşlerimi bende yalnız bırakmak istemedim. Çalıştıkları mahalle ve sokaklarda ziyaret etmek istedim. Ceyhan hepimizin, el birliğiyle daha güzel ve yaşanabilir bir ilçe haline getirmek hepimizin ortak düşüncesidir. Tekrardan tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyor, yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm dünyaya sağlık, huzur ve barış getirmesini temenni ediyorum" dedi.

Başkan Boydak`ın yağmurlu yılbaşı gecesinde temizlik personellerine yaptığı ziyaret sosyal medyada büyük takdir topladı.  

  • Facebook
  • YORUM YAP