adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,763 USD-S:5,773 EURO-A:6,548 EURO-S:6,559

Çetin, ``İYİ`` Karşılandı

Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, İYİ Parti Çukurova İlçe başkanlığını ziyaret ederek, partililerle buluştu.
  •   Çetin, ``İYİ`` Karşılandı
< >
2.1.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 409 Kişi Okudu


  Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, İYİ Parti Çukurova İlçe başkanlığını ziyaret ederek, partililerle buluştu. İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça ve Kurucu Başkan Azime Kocacık ile yöneticiler tarafından karşılanan Başkan Soner Çetin, “Birlikte, ülkenin kaderini değiştireceğimiz gibi, Çukurova ilçesinde alacağımız tarihi oyla da destan yazacağız” dedi.
  Çukurova İlçe binasına, partililerin alkışları arasında giren Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin’le makamına giren İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça, “Başkanımın bu hareketli günlerinde, hep beraber, birlik ve beraberlik içinde güzel bir seçim atmosferi yaşayacağız. Tekrar seçimi kazanacağız” dedi.


  “ÇALIŞMALARIMIZA HIZLI BAŞLADIK”
  Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin ise “Bizim bu hızlı başlangıcımızın tüm Türkiye’de ilgiyle izlendiğini görüyoruz. İYİ Parti ile işbirliği yapacağımızın belli olmasından sonra, çalışmalarımıza çok hızlı başladık ve Çukurova’daki bu çalışmalarımız, kucaklaşmamız, birlikteliğimiz Türkiye’ye örnek gösterilmeye başlandı. Tüm İYİ Partili dostlarıma yürekten teşekkür ediyorum. Türkiye iki kutuplu bir sisteme doğru sürükleniyor. Bir taraftan Cumhur İttifakı, diğer taraftan Millet İttifakı. Bu sistem referandum sürecinde başladı. O zaman İYİ Parti kurulmamıştı ve Meral Akşener’ciler ifadesi kullanılıyordu. Sizlerle, elele omuz omuza referandum sürecinde beraberce çalışma yürüttük. Parlamenter sistemin uygun bir sistem olduğunu o zaman birlikte kararlaştırdık ve birlikte mücadele ettik. Adana için de çok önemli bir sonuç elde ettik. Önemli bir farkla ‘Hayır bloğu’ buradan başarıyla ayrıldı.

  “ÇUKUROVA’MIZI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”
  Bizim, birlikte, beraber olmamız lazım. 24 Haziran seçimleri sırasında da, gerek Adana`da, gerek Türkiye`de, çok başarılı bir sınav verdik. Yüzde 10`luk oy oranını küçümsememek lazım. Buradaki işbirliğimiz, uyumlu çalışmamız, hep beraber sahaya inmemiz ilgiyle karşılanıyor. Biz bu süreci, birlikte 90 gün boyunca götüreceğiz. Sahada hep beraber olacağız. Seçim çalışmalarında beraber olacağız. Birlikte başaracağız. Soner Çetin`in yüzde 70`le seçimi alması, CHP`nin yanında İYİ Parti`nin de oylarıyla gerçekleşecek ve tarihe geçecek. Sizlere, güveninizden ötürü çok teşekkür ediyorum. Sizi, verdiğiniz destekten dolayı mahcup etmeyeceğime şerefim namusum üzerine söz veriyorum. Biz kararlar alırken de, hep beraber olacağız. Çukurova`mızı birlikte yöneteceğiz” diye konuştu.

  • Facebook
  • YORUM YAP