adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,679 USD-S:5,689 EURO-A:6,275 EURO-S:6,286

Ceyhan’da özlenen tablo

Ceyhan Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen şölen, yağmura rağmen coşkuyla kutlı.
  • Ceyhan’da özlenen tablo
< >
2.9.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 569 Kişi Okudu


 

Ceyhan Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı`nın 97. yıldönümü kutlamaları kapsamında düzenlenen şölen, yağmura rağmen coşkuyla kutlandı. Yıllardır yapılmayan kutlamalar halktın yoğun katılımıyla gerçekleşti.

 

Sabah yapılan resmi törenin ardından Ceyhan Belediyesi`nin organize ettiği fener alayı ve Atatürk’ün sevdiği şarkılardan oluşan konser geceye damgasını vurdu. Ceyhan Belediye Başkan Vekili Cemal Gürel İlçi, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim müdürleri, CHP ve İYİ Parti ilçe başkanları ile yöneticilerinin yanı sıra çok sayıda Ceyhanlı`nın katıldığı fener alayı büyük ilgi gördü. Yaz yağmuruna aldırış etmeden Murat Göğebakan Kültür Merkezi`ne kadar yürüyen vatandaşlar, bayrak ve meşaleler ile cadde ve sokakları renklendirirken, yürüyüş boyunca belirli noktalarda havai fişek gösterileri gökyüzünü aydınlattı.


 SALON DOLDU TAŞTI

Yürüyüşün ardından Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde etkinlikler devam etti. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk, aziz silah arkadaşları, gazi ve şehitler için saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasının ardından sinevizyon gösterimi ile 30 Ağustos Zaferi’nin önemi vurgulandı. Yoğun ilgi dolayısıyla salona sığmayan vatandaşlar gösterileri ayakta izledi. 

 

BAŞKAN VEKİLİ İLCİ: GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ

Günün anlam ve önemi belirten konuşmayı yapan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Cemal Gürsel İlçi, “Böylesi kıymetli bir günde 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanmış bir başkana, Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar`a vekalet etmenin onurunu yaşıyorum. Kurtuluş mücadelemizi taçlandıran, Başkomutanımız Mustafa Kemal Atatürk’ün önderlik ettiği Büyük Taarruz  Zaferi’nin 97. yıl dönümünde aynı coşku ve vatan sevgisiyle onların aziz hatıralarını anmak biz vatan evlatlarının asli görevidir. Milli bayramlar sadece geçmişi yad etmek için değil, gelecek nesillere ecdadın mücadelesini ve ülkemizin değerlerine sahip çıkmayı öğretmek açısından da önemlidir. Elinde bayraklarla vatanına, ecdadına ve geleceğine sahip çıkmak için bugün burada bizimle olan herkesi kalbimdeki coşku vatan aşkıyla kucaklıyorum. Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını derin bir minnet duygusuyla anıyorum. 30 Ağustos Zafer Bayramı’mız kutlu olsun” dedi.

 

Ceyhan Belediyesi Kültür Sanat Topluluğu’nun Atatürk’ün en sevdiği şarkılardan oluşan konseri ise katılımcılardan büyük ilgi gördü. 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP