adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Ceyhanspor Bunu Hak etmiyor

Ceyhanspor Kulübü yararına düzenlenen dayanışma gecesine katılımın az olması dikkat çekti.
  • Ceyhanspor Bunu Hak etmiyor
< >
3.11.2018 İzzet AYDEMİR Spor 895 Kişi Okudu


Ceyhanspor Kulübü yararına düzenlenen dayanışma gecesine katılımın az olması dikkat çekti. Gecede konuşan Kaymakam Bayram Yılmaz ve Başkan Boydak`ın, "Eksiklikler olabilir, onlar gelmediyse biz gideriz, Ceyhanspor`u yalnız bırakmayız" sözleri alkış aldı.

Ceyhan Öğretmen Evi`nde düzenlenen Ceyhanspor Dayanışma Gecesi`ne katılımın az olması dikkatlerden kaçmadı. Bölgesel amatör Lig (BAL) 5. Grupta mücadele eden Yeşil Beyazlı takım için Ceyhan Kaymakamlığı, Ceyhan Belediyesi ve Kulüp yönetiminin organizesiyle düzenlenen gece sönük geçti.


KAYBEDEN CEYHAN OLUYOR


Gecenin sunumuna üstlenen Gazeteci İzzet Aydemir, katılımın eksikliğine atıfta bulunarak, "Ne yazık ki yaşadığımız ilçemizde , kim göreve gelirse, bir adım ön plana çıkarsa yalnız bırakıyoruz. Görev alan başarılı olması diye yalnız bırakırken, başarısız olan o kişi ve kişilerden ziyade Ceyhan ve bugün olduğu gibi Ceyhanspor oluyor" sözleri katılımcılardan alkış aldı.


BÜNÜL: CEYHANSPOR HEPİMİZİN


Zor bir sürçte Ceyhanspor yönetiminin oluştuğunu söyleyen Kulüp Başkan Vekili Muhammet İslam Bünül, "Ceyhanspor bu ilçenin milli takımı, hepimizin sahip çıkması gerekir. Dün başka arkadaşlarımız vardı, bugün biz varız, yarın başka arkadaşlarımız olacak. Programın düzenlenmesinde bizim de eksikliklerimiz olmuş olabilir, ama her ne olursa olsun takımımızı yalnız bırakmamalıyız" dedi.


BOYDAK: TAKIMIMIZI YALNIZ BIRAKMAYIZTakımın kurumsallaşması için mücadele ettiklerini söyleyen Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak,  toplama takımlarla her yıl yeni bir takımın oluşması ile başarıya ulaşılamadığını Ceyhan`ın gördüğünü ve bundan sonraki süreçte belki ilk yıl başarıya ulaşılmayacak ama Ceyhanlı gençlerden oluşturulacak geleceğin  takımını kurmak istediklerini söyledi. Takımı sadece 3 - 5 işadamının sırtına yüklemenin doğru olmadığını söyleyen Başkan Boydak, "Ceyhanspor iyi bir takım ve bu takıma belediyesi, işadamı, siyasetçisi, esnafı hepimizin sahip çıkması lazım. Kimseye zorla destek ol diyecek durumda değiliz, Ceyhan`a ve Ceyhanspor`a gönül vermiş herkesin takıma sahip çıkmasını umut ediyoruz. Bugün gelemeyenlere biz gideceğiz ve takımımızı yalnız bırakmayacağız" dedi.


KAYMAKAM: BU TAKIM CEYHANLILARIN TAKIMI


Programa geldiğinde salonun hınca hınç dolu olacağını umduğunu söyleyen Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz ise, salonun boş olması karşısında şaşırdığını ifade ederek, "Ben daha önceki görev yerlerimde de takım yöneticiliğinde bulundum. Bugün gelmemiş ya da gelememiş olanlara biz gideceğiz, ilçenin takımına herkesin sahip çıkmasını isteyeceğiz. Çünkü bu takım hiç kimsenin takımı değil, ilçenin takımıdır." dedi.


80 BİN TL TOPLANDI


Konuşmasının ardından Kaymakam Yılmaz, `Ceyhanspor`a katkımız olsun Bin TL benden` diyerek takıma destek verdi. Gecenin sunumuna üstelenen İzzet Aydemir, programa katılanlardan Ceyhanspor`a destek olma çağrısında bulundu. Az sayıda kişinin katıldığı program sonunda 78 Bin TL destek toplandı.

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP