2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Halı Yıkama Firmalari,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,OTO GÖÇÜK ONARIMI,ADANA BOYASIZ OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,ADANA OTO ÇİZİK GİDERME ONARIM MERKEZİ,ADANA VAKUMLU GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,DERİN ÇİZİK ONARIMI,PARK HASARI ONARIMI,OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,OTO GÖÇÜK,ADANA DOLU HASARI OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,KURUMSAL OTO GÖÇÜK ,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,Adana Boyasız Vakumlu Oto Göçük Merkezi,kuru temizleme poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Otomatik Halı Yıkama Makinası,İş Makinaları Yedek Parçaları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Niğde Halı Yıkama,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,341 USD-S:5,351 EURO-A:6,057 EURO-S:6,067

ÇOCUKLAR KONUŞTU, KAYMAKAM NOT ALDI

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Okul meclis başkanları ile bir araya geldi.
  • ÇOCUKLAR KONUŞTU, KAYMAKAM NOT ALDI
  • ÇOCUKLAR KONUŞTU, KAYMAKAM NOT ALDI
< >
28.11.2017 İzzet AYDEMİR Eğitim 852 Kişi Okudu


Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, Okul meclis başkanları ile bir araya geldi. Başkanlar, okullarında ve çevresinde yaşadıkları sorunları, istekleri ve talepleri direk Kaymakama ilettiler.

Ceyhan Öğretmen Evi`nde gerçekleşen toplantıda İlçe Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, ilçedeki okulların meclis başklanları ile bir araya geldi. Toplantıda minik başkanların gösterdiği performans takdir toplarken, yaşadıkları sorunlar ve sorunların çözümü için sundukları fikirler büyükleri aratmadı.

 

İLK KEZ YAPILDI

Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş`ın , "Belki de Türkiye de daha önce hiç yapılmamış, bir ilce müdürünün bile okul meclis başkanları ile bir araya gelmediği bir toplantıyı düzenleyen Sayın Kaymakamımızın düşüncesi olan bu toplantı ilk kez yapılıyor. Sizlerin huzurunuzda Kaymakamımıza teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum" sözüyle başladı.

KAYMAKAM : İYİ İNSAN OLUN

Kaymakamlık görevi hakkında öğrencilere bilgi veren Kaymakam Ünlüsoy, çocuklara nasihatlerde bulundu. Hedeflerinizi küçük yaşta belirleyin diyen Ünlüsoy; "Ne olursanız olun ama iyi insan olun.  Sokağı temiz süpüren çöpçü, hastasına iyi bakan hemşire, öğrencisine hak eden değeri veren öğretmen, görevini iyi yapan her birey iyi insandır. Onun için hedefiniz ne olursa olsun önce iyi insan olmak gerekir. Anne babalarınızın sizleri sevdiği gibi, öğretmenleriniz ve bizler de sizleri seviyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bugün masanın bu tarafında ben, müdür bey oturuyoruz. Yarın sizler oturacaksınız, bunun için her gün daha çok çalışmalısınız" dedi.

Kaymakam Ünlüsoy, yaptığı kısa konuşmadan sonra ilk sözü Ceyhan okul başkanları ilçe temsilcisi Ayşe Naz`a ve daha sonra söz almak isteyen başkanlara tek tek söz hakkı verdi, öneri ve talepleri not aldı.

 

`ÇOCUK KÖYÜ` TALEBİ

`Benim çocuk köy diye bir düşüncem var` diyen Ayşe Naz, "Eğer bir alan oluşturulursa, içerisinde park, oyuncaklar ve sosyal aktivite için ekipmanlar olursa, ilçedeki çocuklar bir araya gelir, dayanışma ve kaynaşma sağlanır. Tabi tamamen ücretsiz yapılırsa çok iyi olur" dedi.


ÇOCUKLAR KONUŞTU, KAYMAKAM NOT ALDI

 

Daha sonra tek tek söz alan okul başkanları, okullarındaki eksikleri, yapmak istedikleri faaliyetleri, okullarının ihtiyaçlarını kaymakama ilettiler. Yaklaşık 2 saat süren toplantı da hemen hemen her okul başkanın söz alması, kendini ifade etmesi takdir topladı. 

Program sonunda Kaymakam Ünlüsoy ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Topbaş çocuklarla birlikte fotoğraf çektirip, günü ölümsüzleştirdiler. 


 

  • Facebook
  • YORUM YAP