adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Çukurova Halkı `Devam Başkan` Dedi

Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, halkla buluşmalarını sürdürdüğü her yerde `Devam Başkan` sloganları ile karşılandı.
  • Çukurova Halkı `Devam Başkan` Dedi
< >
5.2.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 333 Kişi Okudu


Çukurova Belediye Başkanı ve Adayı Soner Çetin, halkla buluşmalarını sürdürdüğü her yerde `Devam Başkan` sloganları ile karşılandı. Halkın sevgi gösterilerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Soner Çetin, "5 yıl halkımızın bize verdiği yetki ve destekle hizmetlerimizi sürdürdük. Türkiye`de ses getiren projelere imza attık. Yeni projelerimizi de önümüzdeki dönemde hayata geçirmek için kolları sıvadık. Halkımız bize `Devam Başkan` diyor, biz de halkımızla birlikte çıktığımız bu kutlu yola, gururla devam edeceğiz" dedi.
HALK `DEVAM BAŞKAN` DEDİ
Görev yaptığı süre içerisinde halkla içiçe olan ve halkın sesine kulak veren Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, seçim çalışmalarında da, esnaf gezileri, ev toplantıları, kahvehane toplantıları, sivil toplum kuruluşları ziyaretleri gibi buluşmalar gerçekleştiriyor. CHP Çukurova İlçe Başkanı Ali Uçar ve İYİ Parti Çukurova İlçe İlker Akça`yla birlikte, Turgut Özal, Uğur Mumcu ve Süleyman Demirel Bulvarı`ndaki gezilerini sürdüren Başkan Soner Çetin, esnafın ve halkın sorunlarını dinleyerek, tüm talepleri yerine getirmek için, dün olduğu gibi yarın da  gece gündüz çalışacağını söyledi. Esnaf ziyareti sırasında `Devam Başkan` sloganları ile destek gören Başkan Çetin, "Bugüne kadar halkımız ne dediyse, nasıl istediyse öyle bir yönetim sergiledim. Bundan sonra da, halkımızın istediği herşeyi yapıp, istemediği hiçbir yerde olmayacağım. Halkımız `Devam Başkan` diyor, biz de hizmetlerimize, projelerimize devam edeceğiz" diye konuştu.
Çukurovalının içten gelen bu talebini seçim kampanyasında da kullanan Soner Çetin, reklam panolarında kullandığı yeni görsellerine de taşıdı. Adana`nın çok sayıda noktasında "DEVAM BAŞKAN!" sloganının yer aldığı bilbordlar asıldı.

  • Facebook
  • YORUM YAP