adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Esnaf İftar sofrasında buluştu

Ceyhan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu, düzenlediği iftar programında esnaf ve başkanları buluşturdu.
  • Esnaf İftar sofrasında buluştu
< >
14.5.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 598 Kişi Okudu


Ceyhan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu, düzenlediği iftar programında esnaf ve başkanları buluşturdu.

Ceyhan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu ve yönetiminin Büyük Atatürk Parkı içerisinde bulunan Tuncay Karabay’ın işletmenliğini yaptığı River Side`de de düzenlediği İftar Yemeği`nde esnafları buluşturdu.

İftar yemeğinde konuşan Ceyhan Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu, “Düzenlemiş olduğumuz 1. Geleneksel iftar, birlik, beraberlik ve dayanışma yemeğine hoş geldiniz. Ramazan ayı toplumsal dayanışma, paylaşma, kardeşlik ve sevgi bağlarının yoğunluk kazandığı manevi duyguların güçlendiği bir aydır. Kıymetli misafirlerimiz görevime geldiğim bu güne kadar Ceyhan’da ticaret yapan siz değerli üyelerimizle birlikte dayanışma içerisinde olmaya gayret edeceğiz. Birlik ve beraberliğimizi daha çok sağlamlaştırarak yeni projelerle esnaflarımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bugünün de anneler günü olması nedeniyle tüm annelerimizin ve şehit annelerimizin Anneler Günü`nü kutluyorum.” diye konuştu. 

 

SÖZÜTEK: KÜÇÜK ESNAF EZİLİYOR


Göreve geldiği günden beri ilklere imza atan Ahmet Tontu’yu tebrik eden Adana Odalar Birliği Başkanı Nihat Sözütek, “Genç ve girişken kişiliğe sahip Ahmet kardeşimi kutluyorum. Daha önce düzenlediği tiyatro ile yine esnaf kardeşlerimiz ile bizi buluşturmuştu. Esnaflar olarak zor bir süreçten geçiyoruz. AVM’lerden sonra şimdi de marketler zincirleri ile boğuşuyoruz. Her köşe başına açılan marketlerin yasası olmasına rağmen ne yazık ki tedbir alınamıyor. NE yazık ki para kimde ise güç onda oluyor, durum böyle olunca küçük esnaf eziliyor ve günden güne tükeniyor” dedi.

  Ceyhan esnafı ile bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar ise, “Kıymetli Başkanımız Ahmet Tontu, yine her zamanki gibi ilklere imza atıyor. Bu güzel akşamda hepimizi bir araya getirdi. Ramazan Ayı birlik ve beraberlik ayıdır, bu mübarek ayın ilçemize, ülkemize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.


 BAŞKAN AYDAR ALKIŞLANDI

 

İftar programının Anneler Günü’ne denk gelmesi nedeniyle gecede dört kadın esnafa Anneler Günü vesileyle çiçek takdim edildi. Başkan Kadir Aydar, çiçek vereceği annenin kürsüye gelmesini beklemeden yanına giderek elini öpmesi misafirlerden büyük alkış aldı.

 

Düzenlen İftar Yemeğine Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın yanı sıra Adana Odalar Birliği Başkanı Nihat Sözütek, Başkan vekili Gürsel İlci, Belediye Başkan Yardımcıları Hülya Erdem ve İlker Önük, Meclis Üyeleri, Ceyhan STK Başkanları ve çok sayıda esnaflar katıldı.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP