Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,31 USD-S:6,321 EURO-A:7,377 EURO-S:7,39

Gazeteciler Sahada...

Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler sahada buluştular. Habercilikte iddialı olan gazeteciler aynı performansı sahada gösteremediler.
26.2.2018 İzzet AYDEMİR Spor 1546 Kişi Okudu


Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler sahada buluştular. Habercilikte iddialı olan gazeteciler aynı performansı sahada gösteremediler.

Ceyhan Sentetik Çim Sahada oynanan karşılaşmada, Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet Aydemir, hem spor hem kaynaşma olsun diye her hafta bir takımla sahada buluşma düşüncesiyle hareket ettiklerini ve ilk maçlarını Ceyhan Gençlik ve Spor Müdürü Caner Taymış`ın çıkarttığı takımla oynadıklarını söyledi. Aydemir; "Caner Hocam her zaman olduğu gibi yine işi sağlama bağlamış ve Yurt - Kur müdürlüğü gençlerinden oluşan bir takım çıkardı. Kaçınılmaz olan bir mağlubiyet ile ilk etkinliğe merhaba demiş olsak ta amacımız sahada bir araya gelip spor yapmak. Hem eğlendik hem de spor yaptık. Her hafta farklı bir takım ile oynamayı planlıyoruz" dedi.

HEM SPOR YAPTILAR HEM DE EĞLENDİLER

İki takımın oyuncu sayısından fazla gol yiyen Gazeteciler, son dakikaya kadar karşılaşmadan kopmayıp mücadele ettikleri için az sayıdaki seyircilerden alkış aldı. Gazetecilerden, Halis Demir ve Yalçın Arslan mücadeleci ruhlarıyla performans gösterirken, Ersin Sucu her kaybettiği top sonrası yaptığı yorumla herkesi güldürürken, 1 gol atıp 1 de penaltı kaçırdı. Gazete sahiplerinden sahanın en iyilerinden olan Osman Süzer ise hem gol attı hem de asist yaptı. Dernek Başkanı İzzet Aydemir de maçta kazandıkları penaltıyı gole çevirince, Ersin Sucu`ya `Penaltı nasıl kullanılır bir ara gel ders vereyim` diye takılmadan edemedi.

Gazetecilerin, her hafta perşembe günü bir takımla oynayacakları belirtilirken, gelecek hafta rakiplerinin kim olacağı henüz belli değil.

  • Facebook
  • YORUM YAP