adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,679 USD-S:5,689 EURO-A:6,275 EURO-S:6,286

Gazeteciler Sahada...

Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler sahada buluştular. Habercilikte iddialı olan gazeteciler aynı performansı sahada gösteremediler.
26.2.2018 İzzet AYDEMİR Spor 3360 Kişi Okudu


Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek üyesi gazeteciler sahada buluştular. Habercilikte iddialı olan gazeteciler aynı performansı sahada gösteremediler.

Ceyhan Sentetik Çim Sahada oynanan karşılaşmada, Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet Aydemir, hem spor hem kaynaşma olsun diye her hafta bir takımla sahada buluşma düşüncesiyle hareket ettiklerini ve ilk maçlarını Ceyhan Gençlik ve Spor Müdürü Caner Taymış`ın çıkarttığı takımla oynadıklarını söyledi. Aydemir; "Caner Hocam her zaman olduğu gibi yine işi sağlama bağlamış ve Yurt - Kur müdürlüğü gençlerinden oluşan bir takım çıkardı. Kaçınılmaz olan bir mağlubiyet ile ilk etkinliğe merhaba demiş olsak ta amacımız sahada bir araya gelip spor yapmak. Hem eğlendik hem de spor yaptık. Her hafta farklı bir takım ile oynamayı planlıyoruz" dedi.

HEM SPOR YAPTILAR HEM DE EĞLENDİLER

İki takımın oyuncu sayısından fazla gol yiyen Gazeteciler, son dakikaya kadar karşılaşmadan kopmayıp mücadele ettikleri için az sayıdaki seyircilerden alkış aldı. Gazetecilerden, Halis Demir ve Yalçın Arslan mücadeleci ruhlarıyla performans gösterirken, Ersin Sucu her kaybettiği top sonrası yaptığı yorumla herkesi güldürürken, 1 gol atıp 1 de penaltı kaçırdı. Gazete sahiplerinden sahanın en iyilerinden olan Osman Süzer ise hem gol attı hem de asist yaptı. Dernek Başkanı İzzet Aydemir de maçta kazandıkları penaltıyı gole çevirince, Ersin Sucu`ya `Penaltı nasıl kullanılır bir ara gel ders vereyim` diye takılmadan edemedi.

Gazetecilerin, her hafta perşembe günü bir takımla oynayacakları belirtilirken, gelecek hafta rakiplerinin kim olacağı henüz belli değil.

  • Facebook
  • YORUM YAP