adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,718 USD-S:5,729 EURO-A:6,282 EURO-S:6,293

Gazetecilerden Emniyet Müdürüne Ziyaret

Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği Başkanı İzzet Aydemir ve üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Mehmet Taşkır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
  • Gazetecilerden Emniyet Müdürüne Ziyaret
< >
28.5.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 581 Kişi Okudu


Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği Başkanı İzzet Aydemir ve üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü`ne atanan Mehmet Taşkır’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Göreve yeni atanan Ceyhan İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Taşkır  ziyaretçi akınına uğruyor. İlçede faaliyet gösteren 20 gazetenin, 17`sinin üye olduğu Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği (CAGDER)yönetim kurulu ve üye gazete sahipleri Emniyet Müdürü Taşkır`ı ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.


AYDEMİR: POLİSİMİZİN YANINDAYIZ


Halkın can ve mal güvenliğini sağlayan, ilçede huzurun sağlanmasında mücadele eden Emniyet güçlerine başarı dileğinde bulunan CAGDER Başkanı İzzet Aydemir, " Yaptığımız görev nedeniyle emniyet mensuplarıyla sürekli istişare halindeyiz. Yaşanan bir olay, meydana gelen bir kaza vb durumlarda, görevi halkı doğru bilgilendirmek olan gazeteciler, kolluk kuvvetleri ile irtibat halinde olmalısı gerekir. Bu bağlamda basın mensuplarından desteğini esirgemeyen emniyet güçlerimize teşekkür ediyor, biz de her zaman onların yanındayız. Göreve yeni gelen Emniyet Müdürümüze görevinde başarılar dilemek için bugün bu ziyareti gerçekleştirmekteyiz. Tüm meslektaşlarım adına sayın müdürümüze ve emniyet güçlerimize başarılar diliyorum" diye konuştu.


MÜDÜR TAŞKIR: HERKESLE KOORDİNELİ ÇALIŞACAĞIZ

 

 Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Emniyet Müdürü Mehmet Taşkır ise, "Hepimizin ortak noktası kuşkusuz Ceyhan... İlçede huzur ve güvenin sağlanması için emniyet teşkilatı olarak dün olduğu gibi bundan sonrada gece gündüz demeden çalışmamızı sürdüreceğiz. İlçemizde trafik sorununun çözülmesi için kaymakamlığımız önderliğinde, Adana Büyükşehir Belediyesi, Ceyhan Belediyesi, vatandaşlarımız, Eğitim camiası ve ilçenin gözü ve kulağı olan gazetecilerimizle koordineli çalışıp ilçemizi daha yaşanır hale getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ziyaretinden dolayı Dernek başkanımız İzzet Aydemir nezdinde, yönetim kurulu ve gazete sahiplerine teşekkür ediyorum" diye konuştu. 

  • Facebook
  • YORUM YAP