adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,632 USD-S:5,642 EURO-A:6,334 EURO-S:6,345

Gazetecilerden Zeydan Başkan’a Ziyaret

Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği CAGDER Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.
  • Gazetecilerden Zeydan Başkan’a Ziyaret
< >
5.7.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 377 Kişi Okudu


Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği (CAGDER) Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’ı ziyaret etti.

İzzet Aydemir başkanlığındaki Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği yönetimi ve dernek üyeleri, 31 Mart yerel seçimlerinde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Zeydan Karalar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.AYDEMİR: SEYDAN`DAKİ BAŞARI BÜYÜKŞEHİRDE DE 

SÜRECEĞİNE İNANIYORUZ 


31 Mart Yerel Seçimlerde halkın teveccühü ile seçilen Millet İttifakı adayı Zeydan Karalar’ı, ilçedeki 19 gazetenin 17`sinin üye olduğu Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği olarak başarılar dileyen Dernek Başkanı İzzet Aydemir; “Yoğun çalışmalarına rağmen bizleri kabul ettiği için öncelikle sayın başkana teşekkür ediyorum. Seyhan belediye başkanlığında yapmış oldukları başarılı çalışmalarını biliyor, bu azim ve istikrarın büyükşehirde de devam edeceğinden kuşkumuz yok. Adana`mızın ve ilçemiz Ceyhan`ın gelişmesi için gazeteciler olarak destek olmaya hazırız” dedi.


KARALAR: CEYHAN BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL BİR YERİ SAHİP

Gazetecilerin ziyaretinden dolayı memnuniyetini belirten Başkan Karalar; “Öncelikle ziyaretinizden dolayı Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği üyesi tüm gazetecilerimize teşekkür ediyorum. Adana ve Ceyhan’ın bütün sorunlarını birlikte konuşacağız. İstişareler yapıp bütün sorunlara çözüm arayacağız. Ceyhan benim için bir başka öneme sahip, onun için şuanda Adana`ya yapılmayan Ceyhan`a yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz" dedi. 
"CEYHAN`IN GELİŞMESİ İÇİN ÇOK ÇALIŞACAĞIZ"


Ceyhan, eskiden gıpta ile bakılan bir ilçe iken ne yazık ki son yıllarda bu gelişmişliğini  yitirdiğini söyleyen Başkan Karalar, ilçenin tekrar gelişmesi için büyükşehir ve Ceyhan belediyesi ile birlikte, tüm kurumlarla el ele vereceklerini söyledi. Karalar; "Ceyhan çok gelişecek bir yerleşim alanımız. Enerji ihtisas bölgesi, Organize sanayi bölgesinin faaliyete geçmesi için her türlü desteği veriyor ve vermeye de devam edeceğiz. Adana için el ele verip yapacak çok işimiz var. Bu süreç içerisinde siz basın mensuplarımız aracılığı ile halkımıza çalışmalarımızı ileteceğiz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür eder, bu vesileyle tüm Ceyhanlı hemşehrilerime saygı ve selamlarımı iletiyorum" diye konuştu.

Makamında gazetecileri kabul eden Başkan Karalar uzun bir süre Adana ve Ceyhan üzerine sohbet ettiler.  

  • Facebook
  • YORUM YAP