SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,8 USD-S:4,809 EURO-A:5,592 EURO-S:5,603

Gazetecileri Günü kutlandı

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Ceyhan’da düzenlenen etkinliklerle kutlı. İlçe protokolüyle bir araya gelen gazeteciler, Ceyhan ve Ceyhanın sorunları konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.
  • Gazetecileri Günü kutlandı
< >
10.1.2018 İzzet AYDEMİR Gündem 331 Kişi Okudu

Gazetecileri Günü kutlandı

`10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü` Ceyhan’da düzenlenen etkinliklerle kutlandı. İlçe protokolüyle bir araya gelen gazeteciler, Ceyhan ve Ceyhan`ın sorunları konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

ATATÜRK ANITINA ÇELENK

10 Ocak Gazeteciler Günü dolayısıyla Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği (CAGDER) tarafından organize edilen program Kaymakamlık Önü Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen gazeteciler, Dernek Başkanı İzzet Aydemir’in Atatürk Anıtına Çelenk sunumu, 1 dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Çelenk törenine İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Kenan Kılıç, Adana Büyükşehir Belediyesi 1. Bölge Koordinatörü Habip Kılıç ve gazeteciler katıldılar.

CEYHAN`IN TABLOSU

Çelenk töreninden sonra gazeteciler ilçe protokolüyle Ceyhan Öğretmenevi`nde düzenlenen kahvaltılı programda bir araya geldiler.
İlçenin tanıtımında, sorunların gündeme getirilmesi ve çözümü konusunda gayret sarf eden gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Günü`nü kutlayarak başlayan Dernek Başkanı İzzet Aydemir, "Dernek olarak 4 yıldır gazeteciler gününde ilçemizin daha çağdaş ve yaşanabilir bir şehir olması için mücadele eden ilçe erkanı ile bir araya geliyoruz. İlçede faaliyet gösteren 16 gazetemiz derneğimizin üyesidir. Bu yıl düzenlediğimiz programa katılan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Burada görülen tablo Ceyhan`ı temsil ediyor. O nedenle programımız daha samimi havada gerçekleşmesi düşüncesi ile kürsü kurmaya gerek duymadık" dedi.

Sohbet havasında geçen programda Ceyhan ve Yumurtalık ilçeleri üzerine yapılan ve yapılması gerekenler konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

CEYHAN`IN TEMSİLCİLERİ KATILDILAR

Düzenlenen programa Ceyhan Kaymakamımız Mustafa Ünlüsoy, Yumurtalık Kaymakamı Asalet Karabulut, Ceyhan Belediye Başkan v. Ali Alper Boydak, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can, meclis başkanı M. Ali Toptaş, Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut, Kent konseyi Başkanı Selahattin Güler, Başkan Yardımcısı Umut Topal, Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş, Şube müdürü Kenan Kılıç, Yumurtalık Milli Eğitim Müdürü Mustafa Emre, AK Parti İlçe Başkan Yrd. İslâm Bünül, Çınar Hastanesi Müdürü İrfan Görgülü, ASKİ Basın Ve Halkla ilişkiler Müdürü Bekir Uzel, Yumurtalık Halk eğitim müdürü Mehmet Özder ile Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği`nin üyesi 16 gazetenin sahibi ve çalışanları katıldı.

  • Facebook
  • YORUM YAP