adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,679 USD-S:5,689 EURO-A:6,275 EURO-S:6,286

GELİN CEYHAN İÇİN ELELE VERELİM

Ceyhan’ın gelişmesi için herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli, şahsi düşüncelerden uzaklaşıp ‘Ceyhan’ düşüncesi ile hareket etmeli.
  • GELİN CEYHAN İÇİN ELELE VERELİM
< >
15.8.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 930 Kişi Okudu


Bayramlar güzeldir. Bayramları güzelleştiren bayramın ruhunu yaşamak ve yaşatmaktır. Bayramlar hatırlamaktır, yaşlıları ziyaret edip, çocukları sevindirmektir. Bayramlar birlik ve beraberliğin gerçekleştiği müstesna günlerdir.

Bayram öncesi ve Bayram sürecinde ilçemizde sürekli görmek istediğimiz ancak her zaman göremediğiniz birkaç güzel kare ortaya çıktı. AK Parti Ceyhan ilçe Başkanı Muhammed İslam bünül Bayram arefesinde Cumhuriyet Halk Partisi ve İYİ Parti ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek bayramlaştı. Başkan Bünül`ün bu davranışına CHP ve İYİ partililer iade-i ziyaret bulunarak karşılık verdi. CHP ve İYİ Partililerin iade-i  ziyaretine Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar katıldı.

Böylelikle, 31 Mart yerel seçimlerinde Belediye Başkanı seçilen Kadir Aydar ile AK Parti İlçe Başkanı Bünül ilk kez bir araya gelmiş oldular.

Bayram sürecin Halkların Demokratik Partisi ilçe teşkilatında düzenlenen bayramlaşma programına CHP ilçe Başkanı Ayhan Bitrgeç ve teşkilatı ziyarette bulunarak bayramlaştılar. Belli partilerin ziyaretleriyle sınırlı kalan bayramlaşma programlarının artması halkın en büyük arzusudur kuşkusuz…

Bayram küskünlerin barışması, kırgınlıkların ortadan kaldırılması için kuşkusuz ki bir fırsattır. Yerel seçimlerin üzerinden baya zaman geçti, seçimi kazanan CHP’li Millet İttifakı’nın adayı Kadir Aydar göreve geldiği günden bu yana Büyükşehir Belediyesi işbirliği ile şehire bir şeyler katabilmek için ciddi anlamda eforf sarfettiğini partili partisiz herkes söylüyor ve gözle de görülüyor.

Ancak, gerçek şu ki kısıtlı imkanlarla ve insan gücüyle bir şeyler yapılıyor. Kuşkusuz ki seçimlerde partilerin adayları ve partilerin ilçe teşkilatı yarışır, ipi göğüslemek için mücadele ederler. Lakin seçim bittikten sonra kazanan tebrik edilir o dakikadan sonra şehrin gelişmesi, kalkınması ve halkın refahı için el birliği, fikir birliği yapılmalı.


CEYHAN ŞAHSİ ÇEKİŞMELERDEN ÇOK ÇEKTİ


BaşkanKadir Aydar;  genç, girişimci, çalışkan ve hırslı bir kişiliğe sahip. Seçildiği günden bu yana ‘Parti rozetimi bıraktım ben Ceyhan’ın belediye başkanıyım’ diyerek her platformda birlikte hareket etmeye hazır olduğunu söylüyor. İktidarın temsilcisi konumunda olan AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül de Ceyhan’a hizmet etmek için mücadele ediyor. Kişiler bulundukları konumda yaşadığı şehre, halka yaptıkları hizmetlerle anılır. Makamlar gelip geçici, önemli olan ise yetkili iken sorumlu olduğun şehre yapmış olduğun katkıdır. Seçim geride kaldı, bu dakikadan sonra parti gözetmeksizin başta ilçe başkanları, teşkilatlar, milletvekilleri, odalar, STK’lar, belediye  başkanı ile birlikte hareket edip ilçeye hizmet noktasında biraraya gelmemiz gerekir. İlçeye yapılacak hastane, fabrika, yol, eğitim yuvası, sosyal tesisler vs. ne belediye başkanına ne partilere kalacak, yapılacak her hizmet Ceyhan’a ve Ceyhan’da yaşayan hepimizin olacak.


GELİN CEYHAN İÇİN ELELE VERELİM


Zaman zaman yaşanan polemikler ilçemize katkı sunmayacağı, daha önceki dönemlerde belediye ile kaymakamlık arasında yaşanan iletişim sorunu neticesindeki uyuşmazlık ve kavgalar o dönemin bürokrasi ve belediye temsilcilerinin şahsine pek zarar vermemiş olabilir ama Ceyhan’a çok zarar verdiği tüm halkımızca bilinmektedir. Geçmişin hatalarını tekrar yaşamamak adına Ceyhan’ın gelişmesi için herkes üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeli, şahsi düşüncelerden uzaklaşıp ‘Ceyhan’ düşüncesi ile hareket etmeli. Yaşadığımız ilçenin gelişmesini gerçekten istiyor ve bugün içinde bulunduğu durumdan rahatsız isek, şahsi çıkarları, gelecekteki siyasi düşünceleri bir kenara bırakmalıyız. Bayram nedeniyle  bir nebze de olsa başlayan yakınlaşmanın arttırılması umudunu yüreğimde hissederek, yeni bir başlangıcın olmasını temenni ediyorum…

Bu duygularla, geçmiş bayramınızı kutluyor, konunun takipçisi olacağımı ifade ederek daha güzel bir Ceyhan’da yaşama arzusuyla hepinize saygılar sunarım…

  • Facebook
  • YORUM YAP