adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,066 USD-S:6,077 EURO-A:6,786 EURO-S:6,799

Hadırlı`da Zeydan Coşkusu

Hadırlı ve Mıdık Mahallesi’nde Karalar ile Akay’a sevgi seli…
  •   Hadırlı`da Zeydan Coşkusu
< >
11.3.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 314 Kişi Okudu

  Hadırlı ve Mıdık Mahallesi’nde Karalar ile Akay’a sevgi seli…

  Seyhan Belediye Başkanı ve Millet İttifakı Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, Millet İttifakı Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay ile birlikte gittiği Mıdık ve Hadırlı Mahallesi’nde halk tarafından bağırlara basıldı.

  Seyhan Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar, CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay ile birlikte mahalle ve kahvehane toplantılarını sürdürdü.

  Mıdık ve Hadırlı Mahallesi’nde coşkulu bir kalabalık tarafından gerçekleştirilen mahalle toplantısına CHP İl Başkanvekili Şahin Yeter, Adana Milletvekilleri Ayhan Barut, Müzeyyen Şevkin, Burhanettin Bulut, eski İl Başkanı Emrah Kozay, Seyhan İlçe Başkanı Ahmet Dardağan ile çok sayıda partili ve mahalle halkı katıldı. Toplantı alanını dolduran kalabalık uzun sure alkışlarla Başkan Zeydan Karalar ile Seyhan adayı Akif Akay için tezahüratta bulundu.

  MAHALLELER ARASINDA AYRIM OLMAYACAK

  Adana’nın güney mahallelerinin diğerlerine oranla daha geride olduğunu belirten Başkan Zeydan Karalar, “Seyhan Belediyesi olarak bu mahallelerimize gereken önemi ve hizmeti verdik. Bundan sonar Büyükşehir Belediyesi olarak daha büyük hizmetlerle sizleri buluşturma zamanı geldi. Seyhan’ı da Akif abimize bırakıyoruz. Hep birlikte bu bölgemizi de kalkındıracağız” dedi.

  Adana’nın parmakla gösterilecek bir kent haline gelmesi gerektiğini savunan Başkan Karalar şunları söyledi: “Bir zamanlar mutlu insanların bulunduğu Türkiye’nin dördüncü büyük kenti olan Adana, her açıdan geri kaldı. Bizler Adana’yı yeniden hak ettiği mutlu insanların yaşadığı kentler arasına sokacağız. Seyhan’da başlattığımız değişim ve gelişimi tüm Adana’ya yayacağız. Adana sadece kebaptan ibaret değil, Adanamızı ekonomik yönden de sosyal yönden de her alanda geliştireceğiz.”

  BİZİ BAĞRINIZA BASTINIZ

  Çalışmaların büyük bir başarıyla sürdüğünü ve Adanalının 31 Mart için kararını verdiğini ifade eden Başkan Zeydan Karalar, “Adanalı bizi Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyor. Bunu gittiğimiz her yerde görüyoruz AMA Midik ve Hadırlı bizi bir farklı bağrına bastı. Bizler sizing içinizden gelmiş sizlerden biriyiz. Seyhan’da başlattığımız değişim ve dönüşümü tüm Adana’ya yaymamız için sizzler kararınızı vermişsiniz. Gösterdiğiniz ilgi alaka ve coşku seçimi uzak ara kazanacağımızın bir göstergesidir” dedi.

  BİRLİKTE GÜZEL İŞLER YAPACAĞIZ

  CHP Seyhan Belediye Başkan Adayı Akif Kemal Akay da, Seyhan’da son 5 yılda gerçekleştirilen belediye hizmetlerini örnek alarak yollarına devam edeceklerini söyledi. Büyükşehir’de Zaydan Karalar’ın, Seyhan’da da kendisinin başkanlığında uyumlu bir çalışma gerçekleştireceklerini vurgulayan Akay, “Zeydan Başkanın bıraktığı yerden tüm hizmetler artarak sürecek. Zeydan Başkanın Büyükşehir’den vereceği desteklerle hizmetler daha da çoğalacak ve geri kalmış denilen bu mahallelerimize hak ettiği hizmet ulaşacak” diye konuştu.

  HALK İÇİN BELEDİYECİLİK

  CHP Adana İl Başkanvekili Şahin Yeter ile Milletvekilleri Ayhan Barut, Müzeyyen Şevkin ile Burhanettin Bulut da yaptıkları konuşmalarda, “Adana 31 Mart’ta son yılların en büyük oy oranıyla Zeydan Başkanı Büyükşehir’e diğer adaylarımızı da ilçe belediye başkanlıklarına taşıyacak. Karşılaştığımız bu sevgiye hem partimiz hem de adaylarımız layık olmak için gece gündüz çalışacak. Bizim adaylarımız seçildikleri taktirde hepsi de halk için belediyecilik yapacak” diye konuştular.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP