adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,763 USD-S:5,773 EURO-A:6,548 EURO-S:6,559

HDP Ceyhan`da ilk seçim bürosunu açtı

Halkların Demokratik Partisi HDP Ceyha seçim bürosu açtı. Açılışa katılan yüzlerce partili halay çektiler.
  • HDP Ceyhan`da ilk seçim bürosunu açtı
< >
29.5.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 1366 Kişi Okudu


Halkların Demokratik Partisi (HDP) Ceyhan`da seçim bürosu açtı. Açılışa katılan 
yüzlerce partili halay çektiler.

24 Haziran 2018 de gerçekleşecek olan erken genel seçimlerin Ramazan ayına denk gelmesi siyasetçileri gece mesaisine mecbur bıraktı. Hem havaların sıcak olması hem de Ramazan ayı olması dolayısıyla siyasi partiler çalışmalarını iftar Sonrasında yoğunlaştırıyor.
HDP Adana milletvekili adaylarının katıldığı Seçim bürosunun açılışı coşkulu bir katılımcı ile gerçekleşti. Küçük Kırım Mahallesi Orhan Kemal Bulvarı üzerinde açılan seçim bürosunda adaylar halka Seslendi.

Açılışa katılan yüzlerce seçmene seslenen HDP İlçe Eş Başkanı Salih Demir, 24 Haziran`da gerçekleşecek erken genel seçimler için seçime hazır oldukları, tüm baskı ve yıldırmalara karşın zafer ile çıkacaklarını söyledi.

Adaylardan Ceyhanlı Barış Karabıyık, halkın demokrasi ve eşitlik taleplerinin her geçen gün arttığı, demokrasi ve eşitlik konusunda HDP`nin her zamankinden daha çok umut verdiğini, aday listelerine bakıldığında genç ve kadın adaylarının en çok HDP`de olduğunu söyledi.


`YA DEMOKRASİ YA DİKTATÖRLÜK`

HDP 1. sıra adayı Tülay Hatimoğulları ise, barış ve demokrasinin er yada geç Türkiye`de hayata geçileceğini, 24 Haziran seçimlerinin bu konuda çok önemli olduğunu ifade etti. Hatimoğulları, "24 Haziran seçimlerini diğer seçimlerden ayıran en büyük faktör ya demokrasi ya diktatörlük seçenekleridir. Yani Türkiye bu seçimde bu iki seçenekten birini seçecek. HDP demokrasi diyor, barış diyor, eşitlik diyor" dedi.

HDP Adana Milletvekili Adayları Tülay Hatimoğulları, Kemal Peköz, Barış Karabıyık, Rozerin Tosun, Beritan Önen, Türkan Bakır ve Deniz Varol`un yanı sıra İl Eş Başkanları Muhammet Masum Eriğ, Gülseren Tural ile parti yöneticileri ile yüzlerce partililer katıldı.

  • Facebook
  • YORUM YAP