adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,066 USD-S:6,077 EURO-A:6,786 EURO-S:6,799

İmamoğlu`nda Zeydan Coşkusu

Başkan Zeydan Karalar, İmamoğlu’nu gece ayağa kaldırdı
  •   İmamoğlu`nda Zeydan Coşkusu
< >
11.3.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 589 Kişi Okudu


  Başkan Zeydan Karalar, İmamoğlu’nu gece ayağa kaldırdı

  Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeydan Karalar ve CHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Kasım Karaköse’ye sevgi seli.Gece gerçekleştirilen mahalle toplantısı mitinge dönüştü, ilçe ‘Adana gibi Başkan Zeydan’ sloganları ile inledi

  Cumhuriyet Halk Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, geç saatlerde gittiği İmamoğlu’nda halkın sevgi seliyle karşılandı. Mahalle toplantısı gece mitingine dönüştü ilçe ‘Adana gibi başkan Zeydan’ sloganları ile inledi.

  İlçelerdeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Zeydan Karalar, İmamoğlu’nda yine hafızalardan kazınmayacak bir manzarayla karşılaştı. İlçeye girişinde CHP İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Kasım Karaköse ve binlerce partililer tarafından karşılanan Zeydan Karalar’a Adana Milletvekilleri Orhan Sümer ile Burhanettin Bulut da eşlik etti. Büyük sevgi gösterileri arasında toplantının gerçekleştirileceği alana gelen Başkan Zeydan Karalar alanı dolduran binleri görünce, “Adana bizim başkan olmamıza karar vermiş” dedi.

  BU NE GÜZEL BİR SEVGİ

  Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada halka hitaben bir konuşma yapan CHP Adana Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar şunları söyledi:

  “İmamoğlu ne güzel, bu ne güzel bir sevgi. Siz bu coşkunuzla 31 Mart’ın sonucunu şimdiden ilan ediyorsunuz. Büyükşehir’de Zeydan, İmamoğlu’nda Kasım diyorsunuz. Biz başkan olduğumuzda İmamoğlu’nun sorunlarını tek tek çözeceğiz.”

  İMAMOĞLU İLE GURUR DUYUYORUM

  Gördüğü manzaranın kendisini duygulandırdığını ifade eden Başkan Zeydan Karalar, “Biz İmamoğlu’nu boşuna sevmemişiz. Sizlerin bu sevgisine layık olmak için gece gündüz çalışacağız. Bu soğuk havada gece saatinde burayı dolduranlar bize martın sonunda baharın geleceğini müjdeliyor. Kasım Karaköse kardeşim İmamoğlu, bende Büyükşehir Belediye Başkanı olacağız. Bilinki bu sevgiyi asla unutmayacağız” dedi.

  GÖNÜLLERDEN İNDİREMEZLER

  Afişlerinin kent merkezinde ve ilçelerde rakipleri tarafından indirilmesi konusuna da değinen Başkan Karalar, vatandaşlara çağrıda bulundu. Afişlerinin caddelerden ve sokaklardan indirilmesinin doğru olmadığını bunun kaybetme psikolojisiyle yapıldığını kaydeden Başkan Zeydan Karalar, “Bizi gönüllerden kimse indiremeyecek. Sizlere sesleniyorum, afişleri indirenlere asla müdahale etmeyin. Çünkü biz gerginliği değil kardeşliği dostluğu savunuyoruz. Bizim için bir tek kardeşimizin burnunun bile kanamaması seçimler kadar önemlidir” diye konuştu.

  İMAMOĞLU’NUN ÇOCUĞU KASIM

  Millet İttifakı’nın CHP’li İmamoğlu Belediye Başkan Adayı Kasım Karaköse’de halka hitap etti. Konuşması sık sık ‘İmamoğlu’nun çocuğu Kasım” sloganlarıyla kesilen Karaköse, 31 Mart’ta sandıktan zaferle ayrılacaklarını söyledi.

  Milletvekilleri Orhan Sümer ile Burhanettin Bulut da gördükleri manzaranın zafere giden yolun göstergesi olduğunu belirtti. Milletvekilleri, “Sosyal belediyecilikle, halkının yanında olan başkanlarla tanışmak isteyen halkımız adaylarımızın yanında yer alıyor ve bu bir çığ gibi büyüyor. Büyükşehir’de Zeydan Karalar ilçelerde de diğer adaylarımızla Adana’yı kalkındırmaya güzelleştirmeye geliyoruz” dediler.

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP