SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,648 USD-S:4,657 EURO-A:5,462 EURO-S:5,472

İSKEN’den Bin 600 Öğrenciye kırtasiye yardımı

Ceyhan’da maddi durumu kötü, yardıma ihtiyacı olan Bin 600 öğrenciye İSKEN Aş. Tarafından kırtasiye yardımında bulundu.
  • İSKEN’den Bin 600 Öğrenciye kırtasiye yardımı
< >
3.10.2017 İzzet AYDEMİR Eğitim 528 Kişi Okudu

İSKEN’den Bin 600 Öğrenciye kırtasiye yardımı

Ceyhan’da maddi durumu kötü, yardıma ihtiyacı olan Bin 600 öğrenciye İSKEN Aş. 

Tarafından kırtasiye 

yardımında bulundu.


Ceyhan Mehmetçik İlkokulunda düzenlenen programa İlçe Milli Eğitim Müdürü 

Serkan Topbaş, İsken Aş. Halkla İlişkiler Sorumlusu Yavuz Sucu, Mehmetçik 

İlkokulu Müdürü Mehmet Atasoy, Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet

 Aydemir, Kurtpınar Eski Belediye Başkanı Mehmet Göregen ve merkezdeki 

birçok okulun müdürleri katıldı.

İlçede 36 Bin 394 öğrenci, 1874 derslik ve 1846 öğretmenle 2017-2018 Eğitim Öğretim yılına başladıklarını ifade eden Ceyhan Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş, geleceğimiz olan çocuklarımızı yarınlara hazırlamak, eğitimli birer birey yetiştirmek için mücadele ediyoruz” dedi.

TOPBAŞ, İSKEN’E TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında İskenderun Enerji Üretim ve Ticaret Anonim Şirketi’nin (İSKEN AŞ.) ihtiyaç sahibi öğrencilere yapmış oldukları kırtasiye yardımı için Mehmetçik İlk Okulu’nda bir araya geldiklerini söyleyen Topbaş; “Aydınlık bir ülke için elektrik üreten İSKEN firmamız, geleceğin aydınlarının yetişmesi için güzel bir organizasyona destek verdiklerine şahitlik ediyoruz. Bu bağlamda, İSKEN yetkililerine, göstermiş oldukları duyarlılıktan ötürü eğitim camiamız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Firma olarak 5 yıldır bu projeyi sürdürdüklerini ifade eden İsken Aş. Halkla İlişkiler Sorumlusu Yavuz Sucu ise, “Yumurtalık ilçemizde bu yıl 2 bin 500, Ceyhan’da ise Bin 600 öğrencimize kırtasiye paketleri hazırladık. Bu projenin gerçekleşmesinde emeği geçen eğitim camiamıza teşekkür ediyoruz, umarım eğitime katkımız olur” dedi.

Farklı okullardan Mehmetçik İlkokulu’na getirilen öğrencilere hazırlanan kırtasiye

 paketleri programa katılanlar tarafından teslim edilirken, Bin 600 öğrenciye 

verilmek üzere ilçenin farklı okullarında tespit edilen öğrencilere verilmek üzere 

okul müdürlerine teslim edileceği belirtildi. 

  • Facebook
  • YORUM YAP