adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

İyi Gün Dostu Kadir Aydar

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, hafta sonu mesaisini yoğun geçirdi.
  • İyi Gün Dostu Kadir Aydar
< >
6.8.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 1250 Kişi Okudu


Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar, hafta sonu mesaisini yoğun geçirdi. Ceyhan’ın genç ve dinamik Başkanı Aydar katıldığı 12 ayrı düğün töreninde hemşehrilerini yalnız bırakmadı.

Kurban Bayramı telaşı dolayısı ve okulların açılmasından önce düğünler için acele edilmesi hafta sonu vatandaşları bir düğünden bir düğüne adeta koşuşturarak tatlı bir telaş yaşanmasına neden oldu.

Belediye Başkanı Kadir Aydar hafta sonu katıldığı merasimler ve kıydığı nikâhlarla ilgili açıklamasında vatandaşların davetlerine icabet edip onların mutluluklarına ortak olmaktan büyük sevinç ve heyecan duyduğunu belirtti.

Aydar hafta sonu dünya evine giren Erdi & Emine, Hasan & Semiha, İdris & Büşra, Halil & Büşra, Vedat &Yeliz, Sefer & Ayşegül, Tayfun & Huriye Ebru, Aydın & Esra, Abdullah & Mühsine, Soner & Keziban, Serkan & Fatma Nur, Merve & Ali  çiftlerinin mutluluklarına ortak oldu.

Aydar, hafta içi yoğun programlarıyla mesaisini harcarken, hafta sonu düğün törenlerine katılarak zamanını halkla iç içe geçirmeye devam etti. Ceyhan`ın daha iyi hizmet alabilmesi için gecenin ilerleyen saatlerine kadar mesaisini harcayan Başkan Aydar, başarılı çalışmalara imza atma sırrını da azim ve kararlılık olarak gösterdi.

Hemşehrilerimizin her daim  yanında olacağız sözüyle yola çıkan Ceyhan Belediye Başkanı Aydar, hafta içi ve hafta sonu yoğun iş temposuyla bu sözünü  yerine getiriyor. Bu hafta sonu 12 düğün törenine katılarak genç çiftlerin mutluluklarına ortak olan Başkan Aydar , gençlerimizin en güzel günlerini paylaşmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Başkan Aydar açıklamasında, “Her fırsatta halkımızla birlikte olmaya devam ediyoruz. Mutluluklarında da dar günlerinde de yanlarında olacak, belediye olarak üzerimize düşen her konuda gerekli desteği  vereceğiz. Düğün, nikâh ve sünnet gibi merasimlerde de aynı şekilde ailelerin ve gençlerimizin heyecan ve mutluluğunu paylaşıyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu da bu anlamda yoğun geçen günlerimizdendi. Her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaktan büyük sevinç duyuyor, çiftlerimize mutluluklar diliyorum.” dedi.

Saygının ve sevginin olduğu bir evliliğin  hayat boyu huzur ve bereket getirdiğini belirten Başkan Aydar`ı dikkatle dinleyen çiçeği burnunda genç çiftler, kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Aydar`a teşekkürlerini ilettiler.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP