adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Kadın Muhtar Adaylarına Eğitim

Adana Kent Konseyi ve Kadın Adayları Destekleme Derneği (KADER) işbirliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteğiyle gerçekleşen Yerel Yönetimler Eğitimi`nde, kadın muhtar adaylarına eğitim verildi.
  • Kadın Muhtar Adaylarına Eğitim
< >
5.2.2019 İzzet AYDEMİR Kadın 566 Kişi Okudu


Adana Kent Konseyi ve Kadın Adayları Destekleme Derneği (KADER) işbirliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi desteğiyle gerçekleşen Yerel Yönetimler Eğitimi`nde, kadın muhtar adaylarına eğitim verildi.

Büyük Sürmeli Oteli`nde gerçekleşen eğitime, Türkiye`nin dört bir tarafından gelen kadın muhtar adayları katılım gösterdi. Toplantıda, Adana Kent Konseyi Genel Sekreteri ve Türkiye Kent Konseyleri Birliği Dönem Başkanı Ekrem Aslan da hazır bulundu.

Ekrem Aslan yaptığı konuşmada; "Ülkemizde Kadınların Sosyal Ekonomik temsilinin yanı sıra Siyasal Temsilde de maalesef kadınlarımız ikinci planda kalmıştır. Temsil noktasında sıkıntılarımız vardır. KADER`in Türkiye çapında başlatmış olduğu bu eğitimlerin 31 mart sonrası pozitif bir katkı sunacağına inanıyorum. İnşallah Belediyelerimiz de Kadın ve Genç odaklı bir Belediye olacaktır. Bizler bu hususta şanslıyız. Sivil Topluma Kadın ve Gençlere Önem veren bir Belediye Başkanına sahibiz. Sayın Hüseyin Sözlü`ye bu manada çok teşekkür ederiz.

İki gün süren ve KADER üyesi uzmanların verdiği eğitimde; Yerel Siyaset ve Örgütlenme, Etkili Sunum Teknikleri ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği konularında katılımcılara bilgi verildi. 

Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara sertifika takdim edildi.

  • Facebook
  • YORUM YAP