Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,31 USD-S:6,321 EURO-A:7,377 EURO-S:7,39

Kadın, Yaradanın Emanetidir

8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Başkan Kanlı, hayatın her anında var olan kadınlar, aile ve toplumun temeli olduğunu söyledi.
  •   Kadın, Yaradanın Emanetidir
< >
8.3.2018 İzzet AYDEMİR Kadın 364 Kişi Okudu

  Kadın, Yaradanın Emanetidir

  8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla mesaj yayınlayan Başkan Kanlı, hayatın her anında var olan kadınlar, aile ve toplumun temeli olduğunu söyledi. 

   6 Ocak Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Selçuk Kanlı, 8 Mart Dünya Kadınlar günü dolayısıyla yayınladığı mesajda, ‘Kadına yılın belirli günlerinde değer verilmesi ve hatırlanması doğru değildir. Anne, teyze, kardeş, hayat arkadaşımız olan kadınlar, yüce yaradanın insanoğluna kutsal bir emanetidir” dedi.

  Her başarılı erkeğin arkasında mutlaka bir kadının olduğunu söyleyen Başkan Selçuk Kanlı, “Yüklendiği sorumluluklar açısından baktığımızda kadınların ev ve iş yükünün yanı sıra annelik gibi ulvi bir sorumluluğunun da bulunduğu göz ardı edilmemelidir. Her şeyden önce kadın bir annedir. Bizim dünyaya gelmemize sebep olan varlıktır. Ne yazık ki her gün televizyonlar da kadına yapılan şiddeti izliyoruz. Kadına şiddet topluma hakarettir” dedi.

  Sadece Türkiye de değil tüm dünyada kadına şiddetin son bulması temennisinde bulunan Başkan Kanlı, “Varlık nedenimiz olan annelerimiz başta olmak üzere, tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü en içten duygularımla kutlar, sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP