adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,066 USD-S:6,077 EURO-A:6,786 EURO-S:6,799

Kadir Aydar, Herkesi Kucaklayacağız

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, çalışmalarını sürdürürken, yoğun ilgi ile karşılaşıyor. Aydar; “Herkesi kucaklayacağız, Ceyhan’ı birlikte yöneteceğiz” dedi.
  • Kadir Aydar, Herkesi Kucaklayacağız
< >
13.3.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 802 Kişi Okudu

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar, çalışmalarını sürdürürken, yoğun ilgi ile karşılaşıyor. Aydar; “Herkesi kucaklayacağız, Ceyhan’ı birlikte yöneteceğiz” dedi.

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar,  sadece Millet İttifakına mensup olanların değil herkesin oyunu almaya talip olduklarını söyledi. Aydar “Ceyhan’ımızda herkesi kucaklayacağım. Bir olacağız, beraber olacağız. Belediye Meclisimizi ve Projelerimizi bu anlayış üzerine hazırladık” dedi.

TÜM MAHALLELERİN İLGİSİYLE KARŞILANIYOR

Adaylığı açıklandıktan sonra Ceyhan’da büyük bir coşkuyla karşılanan Kadir Aydar, Burhaniyeden Küçük Kırım’a, Gaziosmanpaşa’dan Emek’e, Dokuztekne’den Gümürdülüye, Fatih Sultan Mehmet’ten Yeşildam’a, Sarımazı’dan Camuzağılı’na kadar olan tüm mahallelerde yaptığı ziyaretlerde halkın yoğun ilgisiyle karşılandı.

CEYHANLILARIN GÖZÜNDE UMUDU GÖRDÜM

Millet İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Kadir Aydar “Ceyhan benim büyük ailem diyerek çıktığım bu yolda Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak herkesi kucaklayacak, sıkılmadık el, gidilmedik ev bırakmayacağım. Bu seçimden sonra da aynen devam edecek. Ben Ceyhanlı hemşerilerimin gözünde umudu gördüm. Bu beni çok mutlu etti.  Hepimiz inanıyoruz. Umudu yakaladık, şimdi de başarıyı yakalayacağız. Bütün herkesi kucaklayan, bir olan, beraber olan politikalarımızla projelerimizle yola çıktık. Bir olacağız beraber olacağız. Çünkü bir olursak beraber olursak Ceyhan Belediye Başkanlığını alır ve mutlu, yaşanabilir bir Ceyhan hedefimizi gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

  • Facebook
  • YORUM YAP