2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Halı Yıkama Firmalari,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,kuru temizleme poşeti,Konyaaltı Halı Yıkama,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Muratpaşa Halı Yıkama,Kepez Halı Yıkama,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,136 USD-S:6,147 EURO-A:6,95 EURO-S:6,963

Kaymakam Gazetecilerle bir araya geldi

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçede görev yapan gazeteciler ile düzenlediği kahvaltılı toplantı ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.
  • Kaymakam Gazetecilerle bir araya geldi
< >
25.11.2017 İzzet AYDEMİR Gündem 830 Kişi Okudu


Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçede görev yapan gazeteciler ile düzenlediği kahvaltılı toplantı ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.
Ceyhan Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltıya Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği Başkanı İzzet Aydemir, dernek üyesi yerel gazete sahipleri ve ulusal basın temsilcileri katıldı.
Ceyhan`da olan biten her şeyi kamuoyuna sunmak için gece gündüz demeden halkı bilgilendiren, ilçenin gelişmesi için mesai harcayan basın mensupları ile bir araya gelmek, fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiklerini ifade eden Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, ilçenin gelişmesinde basın mensuplarına büyük görev düştüğünü söyledi.

Her zaman basın mensuplarıyla bir arada olduklarını, basın mensuplarının ilçedeki sorunları basın ahlak kuralları çerçevesinde dile getirdiklerini, yöneticilerinde bu sorunlara çözüm noktasında mücadele ettiklerini dile getiren Kaymakam Ünlüsoy, "Ceyhan`ın değerini bilmek lazım. Yöneticiler olarak üzerimize birçok görev düştüğü aşikardır ancak, ilçede yaşayan herkesin el birliği yapmasıyla ilçenin hak ettiği yere geleceği bilinmesi gerek. Bürokrattan siyasetçiye, gazeteciden esnafa, öğretmeninden doktoruna, yaşlısından gencine kadar herkes kendi alanında bu ilçe için `Ne yapabilirim?` demedikçe ilçenin gelişmesi beklenemez. Bu anlamda özellikle basın mensuplarına büyük bir görev düştüğünü belirtmek isterim" dedi.


"CEYHAN ORTAK NOKTAMIZ"


Gazetecilerin ilçenin gelişmesi, sorunların çözümü için daima mücadele ettiklerini ifade eden Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet Aydemir, "Hepimizin ortak noktası olan Ceyhan`ın daha sorunsuz, yaşanabilir, işsizliğin ve huzurun olduğu bir ilçe olması tek temennisidir. Gazeteciler ile bir araya gelerek istişarede bulunan, bilgi alışverişinde bulunan Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Sohbet havasında geçen kahvaltılı programda, gazeteciler birçok konuyu kaymakama iletirken program yaklaşık 2 saat sürdü.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP