Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Firmalari,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası,Otomaik Halı Yıkama Makinası,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Oto Ekspertiz Adana, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,465 USD-S:4,473 EURO-A:5,267 EURO-S:5,277

Kaymakam Gazetecilerle bir araya geldi

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçede görev yapan gazeteciler ile düzenlediği kahvaltılı toplantı ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.
  • Kaymakam Gazetecilerle bir araya geldi
< >
25.11.2017 İzzet AYDEMİR Gündem 754 Kişi Okudu


Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, İlçede görev yapan gazeteciler ile düzenlediği kahvaltılı toplantı ile bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulundu.
Ceyhan Öğretmenevinde düzenlenen kahvaltıya Ceyhan Aktif Gazeteciler Derneği Başkanı İzzet Aydemir, dernek üyesi yerel gazete sahipleri ve ulusal basın temsilcileri katıldı.
Ceyhan`da olan biten her şeyi kamuoyuna sunmak için gece gündüz demeden halkı bilgilendiren, ilçenin gelişmesi için mesai harcayan basın mensupları ile bir araya gelmek, fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldiklerini ifade eden Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy, ilçenin gelişmesinde basın mensuplarına büyük görev düştüğünü söyledi.

Her zaman basın mensuplarıyla bir arada olduklarını, basın mensuplarının ilçedeki sorunları basın ahlak kuralları çerçevesinde dile getirdiklerini, yöneticilerinde bu sorunlara çözüm noktasında mücadele ettiklerini dile getiren Kaymakam Ünlüsoy, "Ceyhan`ın değerini bilmek lazım. Yöneticiler olarak üzerimize birçok görev düştüğü aşikardır ancak, ilçede yaşayan herkesin el birliği yapmasıyla ilçenin hak ettiği yere geleceği bilinmesi gerek. Bürokrattan siyasetçiye, gazeteciden esnafa, öğretmeninden doktoruna, yaşlısından gencine kadar herkes kendi alanında bu ilçe için `Ne yapabilirim?` demedikçe ilçenin gelişmesi beklenemez. Bu anlamda özellikle basın mensuplarına büyük bir görev düştüğünü belirtmek isterim" dedi.


"CEYHAN ORTAK NOKTAMIZ"


Gazetecilerin ilçenin gelişmesi, sorunların çözümü için daima mücadele ettiklerini ifade eden Ceyhan Aktif Gazeteciler Dernek Başkanı İzzet Aydemir, "Hepimizin ortak noktası olan Ceyhan`ın daha sorunsuz, yaşanabilir, işsizliğin ve huzurun olduğu bir ilçe olması tek temennisidir. Gazeteciler ile bir araya gelerek istişarede bulunan, bilgi alışverişinde bulunan Sayın Kaymakamımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Sohbet havasında geçen kahvaltılı programda, gazeteciler birçok konuyu kaymakama iletirken program yaklaşık 2 saat sürdü.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP