adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,763 USD-S:5,773 EURO-A:6,548 EURO-S:6,559

Keyhıdır`dan Sert Eleştiri

Saadet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı M. Çelebi Keyhıdır; ``Türkiye siyaseten, ahlaken,, ekonomik ve dış politika olarak tıkanmıştır...`` dedi.
  •   Keyhıdır`dan Sert Eleştiri
< >
7.6.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 799 Kişi Okudu

  Keyhıdır`dan Sert Eleştiri

 Saadet Partisi Adana 1. Sıra Milletvekili Adayı M. Çelebi Keyhıdır; ``Türkiye siyaseten, ahlaken,, ekonomik ve dış politika olarak tıkanmıştır...`` dedi.   

  Saadet Partisi Adana 1. sıra Milletvekili Adayı M.Çelebi Keyhıdır ve beraberindeki heyet Adana’nın Yumurtalık, Ceyhan, Karataş, Aladağ ve Karaisalı ilçelerinde ziyaretlerde bulundu. Halkla bir araya gelerek sorunları dinleyen Saadet Partisi milletvekili adayı M.Çelebi Keyhıdır Adana Merkez Çukurova İlçesi Belediye Evleri Mahallesinde ve Karaisalı ilçesi’nin bazı mahallelerinde ve bir kaç farklı noktada daha vatandaşlarla iftar programları gerçekleştirdi. Saadet Partisi İl Başkanlığı tarafından verilen iftar yemeği programlarına halkın ilgisi büyük oldu. Saadet Partisi 1. sıra Milletvekili adayı M.Çelebi Keyhıdır vatandaşlarla bir araya geldiği Yumurtalık İlçesi’nde “Başı rahmet ortası mağfiret sonu cehennemden kurtuluş olan Mübarek Ramazan’ı şerifin hayırlara vesile olmasını Müslümanların kurtuluşuna vesile olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum.” dedi. Yumurtalık halkının beklentilerini ve sorunlarını dinleyen Keyhıdır Ceyhan, Karataş, Aladağ ve Karaisalı ilçelerini de ayrı ayrı ziyaret etti.

   Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Emekliler Derneği’ni de ziyaret eden Keyhıdır, Milli Görüş’ün temsilcisi olduklarını ifade ederek şunları söyledi: “Biz diyoruz ki Milli Görüş olarak yeter artık bu düzen böyle gitmez, tamam, milletimize de değiştir diyoruz! Türkiye siyaseten, ahlaken, ekonomik ve dış politika olarak tıkanmıştır. Yeni bir sese, yeni bir soluğa ihtiyacı vardır diye düşünüyoruz!  Bu sesin bu soluğunda Saadet Partisi olduğunu özellikle son dönemde siyasete Bilge Başkan olarak çıkan Temel Karamollaoğlu olduğuna inanıyoruz. Çünkü Saadet Partisi temiz kadroların temiz bir mazinin ve temiz bir geleceğin teminatıdır diyoruz.”

  • Facebook
  • YORUM YAP