adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,679 USD-S:5,689 EURO-A:6,275 EURO-S:6,286

Meclis Haziran Toplantısını Gerçekleştirdi

Ceyhan Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi gereği 2019 yılı Haziran Ayı olağan toplantısını Belediye Başkan vekili Gürsel İlci başkanlığında gerçekleştirdi.
  • Meclis Haziran Toplantısını Gerçekleştirdi
< >
10.6.2019 İzzet AYDEMİR Belediyeler 712 Kişi Okudu

 

Ceyhan Belediye Meclisi, 5393 sayılı Belediye Kanunu’nun 20. Maddesi gereği 2019 yılı Haziran Ayı olağan toplantısını Belediye Başkan vekili Gürsel İlci başkanlığında gerçekleştirdi.

 

Murat Göğebakan Kültür Merkezi Belediye Meclis Salonu`ndaki toplantı açılış ve yoklamanın ardından Atatürk ve Aziz Şehitler için bir dakikalık saygı duruşu ardından İstiklal Marşı`mızın okunması ile başladı. Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’ın şehir dışında olması münasebeti ile oturumu yöneten Başkan vekili Gürsel İlci, Meclis Üyelerinin Ramazan Bayramı`nı kutlayarak gündem maddelerini değerlendirdi.

 

Gündem dışı önerilerin değerlendirilmesinin ardından, gündemin 3. maddesi kamu yararına tahsis talebinin görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 4. maddesi Ceyhan`da şehitlerimizin isimleri ile Ceyhan`da hizmette bulunmuş, kalıcı eserler bırakarak hakkın rahmetine kavuşmuş bireylerin Ceyhan`da bulunan sokak ve parklara isimlerinin verilmesi talebinin görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 5. maddesi Büyükmangıt Mahallesi`nde bulunan halı saha konusunun görüşülmesi talebi oy birliği ile kabul edildi.

Gündemin 6. maddesi geçiş hakkı ücreti hakkında  Sabit ve Mobil Haberleşme Altyapısı veya Şebekelerinde kullanılan her türlü kablo ve benzeri gerecin taşınmazlardan geçirilmesine ilişkin yönetmelik Belediye Başkanlığımızca söz konusu ücretler için; " İlçe belediyemiz sınırları içerisinde kalan ve sorumluluğunda olan yerler için yıllık ücret 0,96.-TL/m olarak değerlendirilmesi" oy birliği ile kabul edilerek uygun görüldü.

Gündemin 7. Maddesi Gaziosmanpaşa Mahallesi (Namık Kemal) 1508 ada ve çevresinde plan değişikliği yapılması talebinin imar komisyonu başkanlığında müşterek komisyonlarda görüşülmesi oy birliği ile kabul edildi.

 

Ceyhan Belediye Meclis Üyesi Nusret Saçlı geçtiğimiz günlerde eğitim sırasında şehit olan Kurtkulağı Mahallesi`nden Oğuzhan Kaman’ın isminin, şehidimizin ailesinin talebi üzerine bir yere verilmesini önerdi. Saçlı yaptığı konuşmada, “Siyasi bir amaç aranmaması gerektiğini, tüm Meclis Üyelerinin oy birliği ile kabul etmesini ricasında bulundu."

 

CHP’li Meclis Üyeleri başta olmak üzere tüm Meclis Üyeleri, “Şehitlerimiz bizim en önemli değerimiz. Başkanımızın da özenle üzerinde durduğu konudur. Şehit ve Gazi Aileleri Derneği`nden gelecek isim listesini de değerlendirerek bu konuda Meclis Üyelerimizin desteği ile park, cadde ve bulvarlarımızda kahramanlarımızın ismini yaşatmaktan onur duyacağız.” dediler.

  • Facebook
  • YORUM YAP