adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,792 USD-S:5,803 EURO-A:6,513 EURO-S:6,525

Mülazımoğlu: Artık Tamam

Cumhuriyet Halk Partisinden Adana Milletvekili aday adayı olan Zafer Mülazımoğlu, Ceyhan ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.
  • Mülazımoğlu: Artık Tamam
< >
12.5.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 1369 Kişi Okudu


Cumhuriyet Halk Partisi`nden Adana Milletvekili aday adayı olan Zafer Mülazımoğlu, Ceyhan ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi.

Ceyhan Belediye meclis üyeliğinden istifa ederek Adana Milletvekili aday adayı olan Dt. Zafer Mülazımoğlu, ilçe binasında yoğun bir katılımla partililerle buluştu. İlçe binasında yapılan aday açıklama programına meclis üyelerinin yanı sıra eski ve yeni ilçe yönetici, kadın ve gençlik kolları ile çok sayıda partililer katıldı. 


"AK PARTİ İFLAS ETTİ"


AK Parti hükümetinin artık ülkeye verecek bir şeyi olmadığını ileri süren Mülazımoğlu, "Zat-ı muhterem ağzıyla sıkıldığını, tamam dediğine şahit oluyoruz. Yayımladıkları manifestodan da anlaşılacağı gibi tam bir iflas politikasıdır. Artık, halkı kandıramayacakları gün gibi ortadır. Dolar, Mazot, gübre vs. her şey reel bir gerçek olarak halkın gözü önünde, ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye`nin düştüğü durumu örtemezler." dedi. 

  • Facebook
  • YORUM YAP