adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,718 USD-S:5,729 EURO-A:6,282 EURO-S:6,293

Müştak Avcı Ceyhan`da

Ceyhan Belediyesinin Türkmen vatandaşlarımıza destek amacı ile düzenlediği Telaferli sanatçı Müştak Avcı konserine Ceyhanlılar büyük ilgi gösterdi.
  •   Müştak Avcı Ceyhan`da
< >
10.12.2018 İzzet AYDEMİR Kültür Sanat 825 Kişi Okudu


  Ceyhan Belediyesinin Türkmen vatandaşlarımıza destek amacı ile düzenlediği Telaferli sanatçı Müştak Avcı konserine Ceyhanlılar büyük ilgi gösterdi.

  Müziğin İmparatoru olarak nitelendirilen ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in sesine benzerliği ile sosyal medyada fenomen olan sanatçı Müştak Avcı konseri Murat Göğebakan Kültür Merkezinde yapıldı. Söylediği şarkılar ile salonundaki vatandaşları coşturan Avcı, yanık sesi ile zaman zaman devletlileri duygulandırdı.

  BOYDAK: “DÜNYA’YA HÜKMEDEN ECDADIN TORUNLARINI MİSAFİR EDİYORUZ”

  Irak’ta zulümden kaçan Türkmenlere 2015 yılında evinin kapılarını açarak misafir ettiğini belirten Başkan Boydak, “Müştak Avcı ve Vaat Havdioğlu kardeşlerimiz Türkiye’ye ilk  geldiklerinde Ceyhan’da bize misafir oldular. Eşleri, çocukları ile ailece çiftliğimizde kaldılar, 1,5 yıl bize yardımcı oldular. Onların yolunu açmak için destek olduk, daha sonra Vaat kardeşimiz Irak Türkmen Edebiyatçıları Türkiye Temsilcisi olarak Adana ve Ankara’ya giderek çalışmalar yaptılar. Dünyanın bütün emperyalist ülkeleri bir araya gelerek mazlum coğrafyada zulümlerini devam ettiriyorlar. Taşeron terör örgütleri ile birleşerek oradaki Kürt, Arap, Türkmen kardeşlerimize çok sıkıntılı günler yaşattılar, zulmettiler. Geçmiş tarih boyunca da böyle göçler yaşandı ve ülkemiz her zaman Peygamberimizin sünneti gibi ensar ve muhacir geleneğini devam ettirdi. Bugün de hala Suriyeli, Iraklı, Kürt, Türk, Arap demeden oradaki vatandaşlarımızı tarih boyunca beraber yol yürüdüğümüz Dünya’ya hükmettiğimiz dostlarımızı, yakınlarını ve torunlarını misafir ediyoruz ve böylede devam edeceğiz” dedi.

 

  • Facebook
  • YORUM YAP