2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu,Carpet Cleaning Machine,lazer epilasyon teknik servis adana,lazer epilasyon cihaz fiyatları 2018,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Halı Yıkama Firmalari,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,OTO GÖÇÜK ONARIMI,ADANA BOYASIZ OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,ADANA OTO ÇİZİK GİDERME ONARIM MERKEZİ,ADANA VAKUMLU GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,DERİN ÇİZİK ONARIMI,PARK HASARI ONARIMI,OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,OTO GÖÇÜK,ADANA DOLU HASARI OTO GÖÇÜK ONARIM MERKEZİ,KURUMSAL OTO GÖÇÜK ,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,Adana Boyasız Vakumlu Oto Göçük Merkezi,kuru temizleme poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,balonlu naylon,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Lazer Epilasyon Cihazları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,Otomatik Halı Yıkama Makinası,İş Makinaları Yedek Parçaları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Niğde Halı Yıkama,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,341 USD-S:5,351 EURO-A:6,057 EURO-S:6,067

Öğretmenler günü kutlandı

Ceyhan’da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenlerle kutlı. Kutlamalarda çiçeği burnunda öğretmenler için yemin töreni düzenlendi.
  • Öğretmenler günü kutlandı
  • Öğretmenler günü kutlandı
< >
25.11.2017 İzzet AYDEMİR Gündem 579 Kişi Okudu

Ceyhan’da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenlerle kutlandı. Kutlamalarda çiçeği burnunda öğretmenler için yemin töreni düzenlendi.

 

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen Törende Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından buradaki tören sona erdi.
Daha sonra protokol üyeleri ve beraberindekiler Murat Göğebakan Kültür Merkezi’ndeki törene katıldı.

 

Düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından emekli öğretmenlerin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş’ın konuşması ile başladı. 

 

ÖLÜMSÜZ BİR MESLEK

 

 ‘‘ Atatürk’ün millet mektepleri başöğretmenliğinin kabulü nedeni ile 24 Kasım öğretmenler günü olarak kutlanmaktadır" diyen Milli Eğitim Müdürü Topbaş, "Öğretmenlik insanlık tarihinin en önemli ve ölümsüz mesleğidir, böylesine onurlu ve güzide bir mesleğin üyesi olmanın verdiği gurur ve mutlulukla Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle saygıyla anar tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutlar sizleri saygı ile selamlıyorum’’ dedi.

 

Okullar arası şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci gelen öğretmenler ve öğrenciler 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün anlatıldığı eserlerini okudular.

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve ilçe protokolü tarafından dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi.

 

RESEPSİYON DÜZENLENDİ

24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen programlar kapsamında akşam Öğretmen Evi`nde düzenlenen resepsiyonla devam etti. Ceyhan Kaymakamlığı önderliğinde, Ceyhan Belediyesi`nin katkılarıyla düzenlenen resepsiyonun açılış konuşmasını yapan Topbaş, Öğretmenleri onure eden Kaymakam Ünlüsoy ve Belediye Başkanı Ali Alper Boydak`a teşekkür etti.

 

BOYDAK: HİZMETKARINIZIZ

Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, yaptığı konuşmada; "Bir ülkenin gelişmesi eğitimine endekslidir. Öğretmenlik onurlu ve kutsal bir meslektir. Belediye olarak, eğitim camiasının her zaman hizmetindeyiz. Tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü`nü kutluyor, saygılar sunuyorum" dedi.

 

KAYMAKAM: ÖĞRETMENLER GELECEĞİ İNŞA EDER

Ülkenin inşasında, bugüne gelmesinde, geleceğe taşınmasında öğretmenlerin büyük katkısı olduğunu söyleyen Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ise; " Daha
5- 6 yaşlarında koklamaya kıyamadığımız çocuklarımızı öğretmenlerimize emanet ediyoruz. Bu, halkın öğretmenlere olan güveni, sevgi ve saygısını gösteriyor. Bu akşam burada bir kısım öğretmenler olsa da sizlerle beraber olmaktan onur duyuruyorum. Ekonomi katkısı ile belediyemizle beraber böyle bir akşam düzenlemek istedik. Programa katılan tüm eğitimcilere teşekkür ediyorum. Belki her şey unutulur ama öğretmenler unutulmaz. İlk okul öğretmenimin adını, okul numaramı halen unutmamışsam bu öğretmenlerin unutmadığının göstergesidir. Bende bir öğretmen çocuğu olarak, bu kutsal görevi yapan, ülkenin geleceğini inşa eden tüm eğitimcilerimizin, bu anlamlı günlerini kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.

Konuşmalardan sonra öğretmenlerin oluşturduğu koro seslendirdikleri birbirinden güzel eserler seslendirildi. 

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP