Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Firmalari,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,adana seo,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Ev Temizliği,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası,Otomaik Halı Yıkama Makinası,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Oto Ekspertiz Adana, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,465 USD-S:4,473 EURO-A:5,267 EURO-S:5,277

Öğretmenler günü kutlandı

Ceyhan’da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenlerle kutlı. Kutlamalarda çiçeği burnunda öğretmenler için yemin töreni düzenlendi.
  • Öğretmenler günü kutlandı
  • Öğretmenler günü kutlandı
< >
25.11.2017 İzzet AYDEMİR Gündem 423 Kişi Okudu

Ceyhan’da 24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen törenlerle kutlandı. Kutlamalarda çiçeği burnunda öğretmenler için yemin töreni düzenlendi.

 

Cumhuriyet Meydanında düzenlenen Törende Atatürk Anıtı’na İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adına İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş çelenk sundu. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından buradaki tören sona erdi.
Daha sonra protokol üyeleri ve beraberindekiler Murat Göğebakan Kültür Merkezi’ndeki törene katıldı.

 

Düzenlenen program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından emekli öğretmenlerin ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Serkan Topbaş’ın konuşması ile başladı. 

 

ÖLÜMSÜZ BİR MESLEK

 

 ‘‘ Atatürk’ün millet mektepleri başöğretmenliğinin kabulü nedeni ile 24 Kasım öğretmenler günü olarak kutlanmaktadır" diyen Milli Eğitim Müdürü Topbaş, "Öğretmenlik insanlık tarihinin en önemli ve ölümsüz mesleğidir, böylesine onurlu ve güzide bir mesleğin üyesi olmanın verdiği gurur ve mutlulukla Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimizi rahmetle saygıyla anar tüm öğretmenlerimizin bu anlamlı gününü kutlar sizleri saygı ile selamlıyorum’’ dedi.

 

Okullar arası şiir ve kompozisyon yarışmasında birinci gelen öğretmenler ve öğrenciler 24 Kasım Öğretmenler Günü’nün anlatıldığı eserlerini okudular.

Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ve ilçe protokolü tarafından dereceye giren öğrencilere hediyeler verdi.

 

RESEPSİYON DÜZENLENDİ

24 Kasım Öğretmenler günü düzenlenen programlar kapsamında akşam Öğretmen Evi`nde düzenlenen resepsiyonla devam etti. Ceyhan Kaymakamlığı önderliğinde, Ceyhan Belediyesi`nin katkılarıyla düzenlenen resepsiyonun açılış konuşmasını yapan Topbaş, Öğretmenleri onure eden Kaymakam Ünlüsoy ve Belediye Başkanı Ali Alper Boydak`a teşekkür etti.

 

BOYDAK: HİZMETKARINIZIZ

Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, yaptığı konuşmada; "Bir ülkenin gelişmesi eğitimine endekslidir. Öğretmenlik onurlu ve kutsal bir meslektir. Belediye olarak, eğitim camiasının her zaman hizmetindeyiz. Tüm eğitimcilerin 24 Kasım Öğretmenler Günü`nü kutluyor, saygılar sunuyorum" dedi.

 

KAYMAKAM: ÖĞRETMENLER GELECEĞİ İNŞA EDER

Ülkenin inşasında, bugüne gelmesinde, geleceğe taşınmasında öğretmenlerin büyük katkısı olduğunu söyleyen Ceyhan Kaymakamı Mustafa Ünlüsoy ise; " Daha
5- 6 yaşlarında koklamaya kıyamadığımız çocuklarımızı öğretmenlerimize emanet ediyoruz. Bu, halkın öğretmenlere olan güveni, sevgi ve saygısını gösteriyor. Bu akşam burada bir kısım öğretmenler olsa da sizlerle beraber olmaktan onur duyuruyorum. Ekonomi katkısı ile belediyemizle beraber böyle bir akşam düzenlemek istedik. Programa katılan tüm eğitimcilere teşekkür ediyorum. Belki her şey unutulur ama öğretmenler unutulmaz. İlk okul öğretmenimin adını, okul numaramı halen unutmamışsam bu öğretmenlerin unutmadığının göstergesidir. Bende bir öğretmen çocuğu olarak, bu kutsal görevi yapan, ülkenin geleceğini inşa eden tüm eğitimcilerimizin, bu anlamlı günlerini kutluyor, başarılar diliyorum" dedi.

Konuşmalardan sonra öğretmenlerin oluşturduğu koro seslendirdikleri birbirinden güzel eserler seslendirildi. 

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP