adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,763 USD-S:5,773 EURO-A:6,548 EURO-S:6,559

Pervin Buldan Ceyhan`da hükümete yüklendi

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, seçim çalışmaları kapsamında Ceyha seçim bürosunun açılışına katıldı. Binlerce kişinin katıldığı seçim bürosunun açılışı miting aratmadı.
  • Pervin Buldan Ceyhan`da hükümete yüklendi
< >
13.6.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 1372 Kişi Okudu


HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, seçim çalışmaları kapsamında

 Ceyhan`da seçim bürosunun açılışına katıldı. Binlerce kişinin katıldığı seçim 

bürosunun açılışı miting aratmadı.


Halkların Demokratik Partisi (HDP) Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, gördüğü manzara karşısında; ``Kimse yanlış anlamasın bu bir miting değil, bu küçük bir buluşma. Bizim buluşmalarımız mitinge dönüşüyor, mitinglerimiz Serhildan oluyor. Ceyhan kararını vermiş. Ceyhan 24 Haziran’a hazır. Bu coşku, 24 Haziran’da sandıklara yansıyacak. Biz Recep Bey`in kabusu olduk. Recep Tayyip Erdoğan ve AKP’ye 24 Haziran seçimi bir ders olacak." dedi.


`ERDOĞAN BİZİ İZLİYOR`

Hatay milletvekili adayı sinema ve tiyatro oyuncusu Barış Atay, Adana milletvekili adayları, il ve ilçe yöneticilerinin katıldığı program da halka seslenen Buldan; "Burayı muhtemelen izliyorlar, kontrol ediyorlar. Recep Tayyip Erdoğan bütün mitinglerimizin istihbaratını alıyormuş. Gördükleri onların bize yaptıklarına karşılık bir derstir. Onlar bizim cesaretimizden korkuyorlar. Onlar bizim siyasetimizden korkuyorlar. Onlar Kürtlerden, bu ülkenin farklılıklarından korkuyorlar. Ama bu korkunun ecele faydası yoktur."


`  MİLYONLARCA DEMİRTAŞ MEYDANLARDA`

Buldan, toplanan kalabalığa yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Kabus görmeye başlamışlar. Özellikle Recep Bey kabus görüyor. Gece rüyalarında Selahattin Demirtaş’ı görüyor. Artık meydanlarda dilinde sadece Demirtaş var. Her gün bir yalan her gün bir iftira. Bununla siyaset yapmaya çalışıyor. Bu korku onlara yalandan başka bir şey getirmiyor. Recep Bey’in ağzında sadece HDP var. Çünkü Selahattin Demirtaş’ı rehin aldıklarını zannediyorlar. Bilmiyorlar ki bu meydanlarda milyonlarca Selahattin Demirtaş var. Burada herkes bir Selahattin Demirtaş, herkes Figen Yüksekdağ, herkes Gülser Yıldırım, herkes Selma Irmak. Onlar milletvekillerimizi cezaevlerine koyduklarını, rehin aldıklarını zannediyorlar. Bilmiyorlar ki cezaevinde bile arkadaşlarımız bizimle mücadele ediyorlar. Onların sesi kesilemez. Hiçbir güç zindanlardaki arkadaşlarımızın sesini kesmeye, Kürt vatandaşı inkar etmeye, katletmeye yetmez. Bunların hesabını 24 Haziran’da soracağız. 


ÜLKENİN GEÇMİŞİ İDAMLARLA DOLU


Bugün meydanlarda idam siyaseti yapıyorlar. Sevgili Selahattin Demirtaş’ın idamını gündeme getiriyorlar. Bu ülkenin tarihi idamlarla dolu. Bu ülkede Seyit Rızalar, Deniz Gezmişleri, kendi başbakanları Adnan Menderesleri idam ettiler. Ama güçleri Selahattin Demirtaş’a yetmeyecektir. Kürtler buna izin vermez. Kürtler ne Demirtaş’ın ne de bir başkasının idamına izin vermez. Allah’ın izniyle 24 Haziran’da bütün bu anlayışı sandıklara gömeceğiz. 


  KÜRTLER SAVAŞA HAYIR DİYOR

 Onların anlayışı sadece kendi çıkarları için savaştır, kandır, gözyaşıdır. Ama bu ülkede HDP var. HDP bu ülkenin umududur, barışa inancıdır. Onlar istedikleri kadar savaşta ısrar etsinler. Bugün kendi geleceklerini savaş üzerinden dizayn etmeye çalışıyorlar. Geçmişte yaptılar ama başarılı olamadılar. Çünkü Kürtler savaşa hayır diyor. 


KİMSENİN BURNU KANAMASIN

  Kerkük’e gittiler, Afrin’e gittiler. Bu ülke Afrin’e gidişten bir şey kazandı mı? Hayır, sadece cenazeler geldi. Kimse cenazeler üzerinden siyaset yapmasın. Ne bir askerin ne bir sivilin ne bir gerillanın burnu kanamasın. Şimdi de hedeflerinde Mahmur ve Kandil var. Bu halk bunun iznini vermeyecek.


  HDP`Yİ BARAJ ALTINDA BIRAKMAK İSTİYORLAR

  Türkiye halkları savaş istemiyor. Bunun için, barış için, adalet için HDP’nin güçlü bir temsiliyetle Parlamento`ya girmesi lazım. Ama onlar HDP’yi baraj altında bırakmak istiyor. Türkiye halklarıysa HDP’yi Parlamento`da görmek istiyor, "HDP’siz bir parlamento eksik kalır" diyorlar. Bu inanç var. Bu yüzden sandıklarımıza sahip çıkalım, oylarımızı çaldırmayalım.  


ADAYLARINIZA SAHİP ÇIKIN

Adana halkının, Ceyhan halkının yapması gereken bir şey var. Milletvekili adaylarımızı sahiplenmenizi, bağrınıza basmanızı istiyoruz. Sizin sesiniz olarak parlamentoya göndermenizi istiyoruz. Adana bu sefer büyük bir başarı elde edecek. Adana halkı kararını verirken kendi geleceğini de garanti altına alacak. İki şeyden biri tercih edilecek. Ya Karanlıktan ya da aydınlıktan yana olunacak. Karanlıktan yana olanların tercihi AKP - MHP koalisyonudur. Ama ikinci tercihiniz bizim geleceğimiz, aydınlık yarınlarımızdır, HDP’dir, bu ülkenin umududur, kadınların gençlerin umududur. 


AZ KALDI AMPULLERİ PATLATACAĞIZ

Biz büyük bir başarıyı 7 Haziran’da yakalamıştık. Ancak o büyük zaferi hazmedemediler. Bu ülkeyi tekrar seçime götürdüler. Ama şimdi söz veriyoruz; 24 Haziran’ın 1 Kasım’ı olmayacak. Başarımızı da zaferimizi de kabul edecekler. Bu ülke Recep Tayyip Erdoğan’a mahkum değil. Bu ülke AKP’ye muhtaç değil. Bu ülkede umut var, bu ülkede HDP var, bu ülkede Selahattin Demirtaş var. Bu ülkede HDP ve Selahattin Demirtaş olduğu sürece kimse karamsarlığa kapılmasın, kimse kaygı duymasın. Kimse bu ülkede yaşayan halkları, farklı inançları yok sayamayacak. 24 Haziran’da AKP’nin ampullerini hep birlikte patlatacağız. 

12 gün kaldı. Sabreden derviş muradına ermiş. Biz de muradımıza ereceğiz. 24 Haziran’da hep birlikte halay çekeceğiz, hep birlikte horon tepeceğiz, hep birlikte zılgıt çekeceğiz. Buna inanın."

  • Facebook
  • YORUM YAP