adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,632 USD-S:5,642 EURO-A:6,334 EURO-S:6,345

Şehitleri unutmadılar

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, Ceyhan Depreminin 21. yılında şehitleri unutmadı.
  • Şehitleri unutmadılar
< >
28.6.2019 İzzet AYDEMİR Gündem 410 Kişi Okudu


AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, Ceyhan Depremi`nin 21. yılında şehitleri unutmadı.

İlçe teşkilatı ve belediye meclis üyeleri ile çok sayıda partili ile `Deprem Şehitliği`nde düzenlenen anma programına katılan İlçe Başkanı Bünül, aradan kaç yıl geçerse geçsin Ceyhanlının o kara günü unutmayacağını söyledi.

Bünül, anma programında şunları söyledi: "Ülkemiz depremlerde insan kaybı açısından dünyada üçüncü sırada. Depremden etkilenen insan sayısı açısından ise sekizinci sıradadır. Ortalama olarak her yıl büyüklüğü 5 ile 6 arasında değişen en az bir deprem yaşanmaktadır. Ceyhan’ımızda da 21 yıl önce 27 Haziran 1998 tarihinde yerel saat ile 16:55’de, Adana ve Ceyhan arasında yer alan bölgede 6.2 büyüklüğünde bir deprem olmuştu. Ceyhan Depreminde toplam 145 vatandaşımız hayatını kaybetti ve 1500 den fazla kişi yaralandı. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyor, Ceyhan’lı hemşehrilerimize bir kez daha baş sağlığı diliyorum. Ceyhan Depremi bize, o dönemde ülkemizin tabii felaketler karşısında ne derece hazırlıksız olduğunu göstermiştir. O yıllarda büyük can kaybına ve geniş çaplı hasara neden olan bu deprem, ülkemizde afet yönetimi konusunun tekrar gözden geçirilme zorunluluğunu acı bir şekilde ortaya koymuştur. "

Anma programında Kuran Tilaveti ve dualarla şehitler anıldı.

  • Facebook
  • YORUM YAP