Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,2. El Tam Otomatik Halı Yıkama Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Sıkma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Paketleme Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Kurutma Makinaları Fiyatları,Tam Otomatik Halı Çırpma Makinaları Fiyatları,Halı Yıkama Firmalari,Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinaları,2.El Sanayi Tipi Halı Yıkama Makinası,Kampanyalı Halı Yıkama Makinaları Setleri,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Toner Dolumu, ????? ???? ??????,İş Makinaları Yedek Parçaları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Rulo Halı Poşeti,Kuru Temizleme Poşeti,Elbise Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Streç Film,Baskılı Poşet,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,Prizma Özel Öğretim Kursu,Halı Yıkama Makinaları,Halı Yıkama Makinası,Otomatik Halı Yıkama Makinesi,adana doğalgaz firmaları,adana doğalgaz,adana doğalgaz fiyatları,buderus yetkili servis,vaillant kombi servisi adana,bosch servis adana çukurova,adana baymak yetkili servis,adana daikin,adana seo,Ataşehir Evden Eve Nakliyat,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,Tam Otomatik Halı Yıkama Makinası,Otomaik Halı Yıkama Makinası,kuru temizleme poşeti,baskılı rulo poşeti,hışır poşet,halı poşeti,ucuz halı poşeti,streç film,balonlu naylon,karton bardak,streç,atlet poşet,çöp poşeti,hışır atlet poşet,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Oto Ekspertiz Adana,Adıyaman Tütünü, Çelikhan Tütünü, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:4,033 USD-S:4,041 EURO-A:4,967 EURO-S:4,976
  • Facebook
  • YORUM YAP

Sevgimizi neden dile getirmeyiz?


Yufka yürekli, sevgi dolu bir kalp taşırız.

Anne, babasını sevmeyen var mı, ya ablasını, kardeşini, abisini veyahut kız kardeşini?

Peki, severek (isteyerek) evlendiği Eşini sevmeyen var mı?

Hepimiz hep bir ağızdan yok diyoruz değil mi?

Peki; en son ne zaman annenize içinizdeki sevgiyi haykırarak `Seni seviyorum`  dediniz? Babanıza sarılarak O`nu sevdiğinizi en son kaç yaşında iken söylediğinizi hatırlıyor musunuz?

Ağabeyimize, kardeşimize içinizdeki heyecanı haykırarak onun sizin için ne kadar önemli olduğunu ne zaman hissettirdiniz?

Peki, eşinizin gözlerine bakarak onun ne kadar önemli olduğunu, o olmadan hayatınızdaki anlamsızlığı en son ne zaman fark ettirdiniz?

**

Seviyoruz aslında; en az kendimizi sevdiğimiz kadar. Ama hissettirmemeye, belli etmemeye çalışma konusunda üzerimizde kimse yoktur.

Kendimiz ile baş başa kaldığımızda, onların bir anlık yokluğunu hissettiğimiz an yaşadığımız duygunun 10`da birini onların yanında iken hissettirsek ne olur sanki...?

 

*

Olmaz değil mi?

İçimiz de seviyoruz ya bunu söylemenin, belli etmenin ne anlamı var, öyle değil mi?

Oysa; sevildiğimizi his edilmek istediğimiz kadar onlar da hissetmek ister...

**

`Of anne çocuk muyum?` Dediğimiz annelerimizin gözünde kaç yaşında olursak olalım, onun gözünde hep ana kuzusu olduğunu, en çıkarsız sevginin anne sevgisi olduğunu hangimiz bilmeyiz ki? Ama yine de nasılsa seviyor ya, o sevgi hep kalacağından emin olduğumuz için çoğu zaman sıkılırız o saf ve çıkarsız sevgiden...

Oysa

sevgi para istemez,

sevgi dürüstlüktür..

Sevgi fedakarlıktır ...

Sevgi samimiyettir...