adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Kuru Temizleme Poşeti,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,İş Makinaları Yedek Parçaları,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:6,066 USD-S:6,077 EURO-A:6,786 EURO-S:6,799

Sözde Değil Özde Kadın Dostuyuz

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kadınlara yönelik önemli hizmetler verdiklerini belirterek, “Sözde değil, özde kadın dostu belediyeyiz” dedi.
  • Sözde Değil Özde Kadın Dostuyuz
< >
8.3.2019 İzzet AYDEMİR Kadın 298 Kişi Okudu


Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, kadınlara yönelik önemli hizmetler verdiklerini belirterek, “Sözde değil, özde kadın dostu belediyeyiz” dedi. Kadın istihdamının önünü açmak için 7 semt kreşini hizmete sunduklarını kaydeden Başkan Çetin, önümüzdeki dönemde, kadınları kooperatif çatısı altında toplayarak, ev ekonomisine katkı sağlamalarına öncü olacaklarını söyledi.

Huzurevleri’ndeki seçim bürosunda İYİ Parti’li kadınlarca düzenlenen 8 Mart etkinliğine katılan Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sözde değil, özde kadın dostu olduklarını vurguladı.

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu ve İYİ Parti Çukurova İlçe Başkanı İlker Akça’nın da katıldığı etkinlikte konuşan Başkan Çetin, “Kadınlarımıza değer veriyoruz. Kadınlarımızın her alanda hak ettiği yerlere gelmesi için çaba harcıyoruz. Açtığımız 7 kreşle kadın istihdamının önündeki engelleri kaldırıyoruz” dedi.

KADINLAR İÇİN KOOPERATİF

Önünüzdeki dönemde “Nöbetçi kreş” uygulamasına geçileceğini açıklayan Başkan Çetin, engelli annelerinin kendilerine zaman ayırabilmesi için “Mola evleri” açılacağını ve engelli annelerinin çocuklarını buralara güven içinde bırakabileceğini ifade etti.

Başkan Soner Çetin, laf üretmediklerini uygulamaları ile kadınların yanında olduklarını gösterdiklerini belirterek, şöyle devam etti:

“Kadınlarımızı bir kooperatif çatısı altında toplayacağız. Kuracağımız imalathane ile kadınlarımızın turunçgillerden reçel ve şekerleme yapmalarını sağlayacak ve aile ekonomisine katkı koymasına yardımcı olacağız. Avrupa Birliği hibe kredileri için girişimlerde bulunacağız ve bu ürünlerin ihracatı için de pazar arayışına gireceğiz. Hayatın her alanında kadınlarımızın yanında olmak bizlerin boynunun borcudur.”

Başkan Çetin, yakında üçüncü Kadın Ürünleri Pazarını açacaklarının da müjdesini verdi.

SONER ÇETİN ADAY DEĞİL BAŞKAN

İYİ Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu da cumhuriyet ve demokrasiye olan inançlarından dolayı, CHP ile ittifak içinde olduklarını belirtti. Millet İttifakı’nın Adana’da hak ettiği başarıyı elde edeceğini kaydeden Çulhaoğlu, “Başkan Soner Çetin Çukurova’da çok seviliyor. Bizim için Soner Çetin aday değil, belediye başkanıdır. Yeniden seçileceğine dair en küçük bir endişem yok ama asla rehavete kapılmayacağız ve çalışmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Etkinlikte Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin kadınlara karanfil dağıtırken, Metanet Çulhaoğlu da yazma hediye etti.

  • Facebook
  • YORUM YAP