adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,Adana Çukurova Oto Ekspertiz,Adana 4x4 Oto Ekspertiz,Saç Ekimi,Saç Ekim Merkezi,Niğde Halı Yıkama,Sakal Bıyık Ekimi,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Dolgu Botoks,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür,
USD-A:5,578 USD-S:5,588 EURO-A:6,192 EURO-S:6,203

Yeni Başkan, Yine Başkan

Ceyhan Ziraat Odası başkanlık seçimine iki dönemdir tek listeyle aday olan Muhammet Bulut, yeniden Ziraat Odası Başkanı seçildi.
  •   Yeni Başkan, Yine Başkan
< >
2.2.2019 İzzet AYDEMİR Siyaset 1302 Kişi Okudu


  Ceyhan Ziraat Odası başkanlık seçimine iki dönemdir tek listeyle aday olan Muhammet Bulut, yeniden Ziraat Odası Başkanı seçildi.

Odanın toplantı salonunda gerçekleşen seçim saat 08:00 itibarıyla başlayıp, saat 17:00 da son buldu.

BULUT: ÇİFTÇİLERİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Başkan Adayı Muhammet Bulut; “Değerli Ziraat Odası Genel Kurulu Üyeleri, çiftçi kardeşlerim.

Çiftçimiz, üstü açık bir fabrika olan tarımda bir yandan hemen her bölgemizde yaşanan doğal afetlerle mücadele ederek, zor şartlar altında üretimini sürdürürken, girdi maliyetlerindeki artışla da baş etmek zorunda kalıyor.

Çiftçilerimizin taleplerini hükümetimize ilettik. Maliyetlerimizin aşağı düşürülmesi, pazarlama sorunlarının çözülmesi konusunda Genel Merkezimizle birlikte sürdürmeye devam edeceğiz. Bu mücadelede çiftçilerimizin haklarını her ortamda savunmaya devam edeceğiz. Gidecek başka bir ülke, bizi besleyecek başka bir toprak, başka bir çiftçi yok. Şehit kanları ile sulanmış olan bu toprakların ve bu topraklarda üretim yapan çiftçilerimizin kıymetini bilmek zorundayız. Bizim ürettiğimiz ürünlerle karınlarını doyuranlar, bu nimetler için Allah`a şükrederken, bu topraklarda inadına üretime devam eden değerli çiftçilerimize de teşekkür borçludurlar.

Tarlasından, bağından, bahçesinden, ağılından, ahırından çıkmayan, yılın her mevsiminde üretimde kalan Ceyhan çiftçisine hizmet etmek, tabii ki çok onurlu ve şerefli bir görevdir. Çalışmalarımızı, çiftçimize hizmetin hakka hizmet etmek olduğunun bilinci içinde bir gayretle sürdürüyoruz. Çiftçimizden gelen alın teri olan paranın karşılığını, son kuruşuna kadar çiftçimize hizmet olarak geri sunamazsak bunun hesabını Allah`a veremeyiz.

Bu hayırlı yolda, siz çiftçilerimize onur duyacağımı belirtir, seçime katılan tüm üyelerimize, delegelerimize teşekkür eder, saygılar sunarım. ” dedi.

  “20 BİN NÜFUSLU AİLEYİZ”

  Ceyhan Ziraat Odası’nın yaklaşık 20 Bin civarında üyesi olduğunu söyleyen Bulut, ‘Ziraat Odası çiftçilerin evidir. Bizim görevimiz 20 Bin nüfusu olan bu evde birlik ve beraberliği sağlayıp daha huzurlu bir ortam sağlamaktır. İnşallah en kısa zamanda yeni bir hizmet binamızda çiftçilerimize hizmet edeceğiz.” dedi.

YENİ YÖNETİM LİSTESİ

Muhammet Bulut başkanlığındaki Ceyhan Ziraat Odası yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

Yavuz Tezcan, Savaş Mehmet Öztürk, Zeki Candan Karataş, Fahrettin Varlı, Adem Sözlü, Zafer Koç, Remzi İldeş, Özcan Çınar, Turan Güleç, Mehmet Gökçedağ, Kenan Balkı, Cem Özden, Şeref Özbek, Bünyamin Ahen, Fatih Gülseren, Hacı Şevket Özbek, Hüseyin Zorba, Hakkı Güleçyüz, Hasan Can Boydak, Bekir Demir.

 

 

  • Facebook
  • YORUM YAP