adana seo,adana web tasarımı,adana seo hizmeti,adana seo uzmanı,adana seo firmaları,adana web sitesi yapan firmalar,adana web tasarım kursu,adana yazılım kursu,adana web tasarım seo,adana'daki web tasarım firmaları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Mobil Oto Ekspertiz Fiyatları,Adana Seyhan Çukurova Yüreğir Oto Ekspertiz,Adana Uzman Pars Teknik Sistem Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz Fiyatları Firmaları,İkinci El Oto Ekspertiz Adana Fiyatları Firmaları,Adana Merkez Oto Ekpertiz,SMMM Fiyatları Ücretleri Nur Sayılır,Adana Toner Dolumu,4x4 Oto Ekspertiz,Adana Oto Ekspertiz firmaları,Halı Yıkama Adana,Adana Halı Yıkama,Kuru Temizleme,Oto Döşeme,Adana Evden Eve Nakliyat,Evden Eve Nakliyat Adana,Toner Dolum Merkezi,Ucuz Toner Dolumu,adana kereste,Toz Kömür,Kuru Temizleme Poşeti,Portakal Kömür,Atlet Poşet,Hışır Halı Poşeti,Halı Poşeti,Ucuz Halı Poşeti,Baskılı Poşet,adana sunta,adana lambiri,adana sunta fiyatları,Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları,adana koltuk yıkama fiyatları,evde koltuk yıkama fiyatları,adana yüreğir koltuk yıkama,adana seyhan koltuk yıkama,adana çukurova koltuk yıkama,evde koltuk yıkama adana,adana koltuk temizlik şirketleri,4x4 Otopsi Oto Ekspertiz,Oto Ekspertiz Firmaları,adana doğalgaz firmaları,Niğde Halı Yıkama,adana doğalgaz fiyatları,Komatsu İş Makinaları Yedek Parçaları,Volvo İş Makinaları Yedek Parçaları,adana seo,Cat İş Makinaları Yedek Parçaları,Adana Çukurova, Seyhan Su(Sıhhi) Tesisatçısı Arayanlar Firmaları,Antalya Halı Yıkama,Halı Yıkama Antalya,adana inşaat sonrası temizlik,adana hijyen koltuk yikama,adana koltuk temizlik şirketleri,evde koltuk yikama adana,Ev Temizliği,adana çekyat yıkama,koltuk yıkama teknikleri,koltuk yikama sampuani,İş Makinaları Yedek Parçaları,Fındık Kömür,İş Makinaları Yedek Parçaları,kömür,Scf Tırnakları,Mst İş Makinaları Yedek Parçaları,Jcb İş Makinaları Yedek Parçaları,Doosan İş Makinaları Yedek Parçaları,Donaldson Filtreleri, Adaptörleri,adana backlink,İş Makinaları Yedek Parçaları,Halı Yıkama Antalya,Niğde Halı Yıkama,Ceviz Kömür,Karpuz Kömür, أسعار مكائن غسيل السجاد المستعملة,أسعار مكائن غسيل السجاد الاوتماتيكية,ارخص مكنة لغسل السجاد,مكنة غسل السجاد المستعمة أسعار ,مكنة فض السجاد,مكائن غسيل السجاد ,مكنة غسل السجاد قائمة الاسعار ,مكنة غسل السجاد الصناعية , مكائن عصر السجاد , مكائن غسيل السجاد المستعملة , مكائن غسل السجاد الاوتماتيكية بالكامل , مكنة غسيل البطانية, مكنة تنظيف السجاد , مكنة غسيل لحاف, مكنة غسيل السجاد الصناعية
USD-A:5,763 USD-S:5,773 EURO-A:6,548 EURO-S:6,559

Zaman kucaklaşma zamanı

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçim sonuçları ile ilgili Ceyhanlılara teşekkür etti.
  • Zaman kucaklaşma zamanı
< >
26.6.2018 İzzet AYDEMİR Siyaset 850 Kişi Okudu


AK Parti Ceyhan İlçe  Başkanı Cemal Saim Çetenak, pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel seçim sonuçları ile ilgili Ceyhanlılara teşekkür etti. Çetenak; "Türkiye genelinde olduğu gibi Ceyhan`da da rekor bir katılımla liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ve Partimize teveccühte bulanan, her daim yanımızda olan Ceyhanlı hemşehrilerime  teşekkür ediyorum. Zaman kucaklaşma zamanıdır” dedi.

 

AK Parti`nin kurulduğu günden beri Milli İradenin güçlü şekilde ülke genelinde tesis edilmesi için çaba harcadığını, bu haklı davanın bundan sonraki süreçte de devam ettireceklerini belirten Başkan Çetenak, “Pazar günü Türk siyasi hayatımızın milat niteliğinde olan bir günü geride bıraktık. Tüm şer odaklarına rağmen , rekor bir katılımla liderimiz sayın Recep Tayyip Erdoğan cumhurun zaferi ile Başkan Seçilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun. Milli İradenin verdiği karar her zaman başımızın üzerindedir. ” dedi. 


 HERKESE TEŞEKKÜR EDİYORUM


Başkan Çetenak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Gerçekleşen seçim öncelikle şehrimize, vatanımıza, milletimize hayırlı olsun. Bu Çok yoğun geçen seçim maratonunda emeklerini esirgemeyen, bugüne kadar görev alan eskisi yenisi değil kocaman bir aile olarak hareket eden ana kadememiz, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, belediye başkanımız, İl ve belediye meclis üyelerimiz başta olmak üzere tüm teşkilatımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, Tüm Ceyhanlı hemşehrilerimize,  ittifak ortağımız MHP ve BBP Teşkilat ve de adaylarına sonsuz teşekkürler.  Türk siyasi hayatımızın milat niteliğinde olan bir günü geride bıraktık. Hamdolsun ki tüm rekor bir katılımla liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan cumhurun zaferi ile Başkan Seçilmiştir. Hayırlı uğurlu olsun."

 

DERS ÇIKARDIK


"Tabi ki bu seçimden halkımızın vermiş olduğu mesajdan dersler çıkarıp ileriye daha doğru, düzgün ve emin adımlarla ilerleyeceğiz. Teşkilatımızdaki küskünlükleri tek tek tespit etmeye, gönüller almaya devam edeceğiz, sadece seçimden seçime değil her daim halkımızın içinde beraber olmaya devam edeceğiz, partili-partisiz yapılan eleştirileri baştacı edip yolumuza devam edeceğiz. Artık seçim dönemindeki varsa bir kırgınlık bunları geride bırakıp, şucu bucu ayrımı yapmadan helalleşip sevdamız olan Ceyhanlı’karımız için, bölünmez bir bütün olan ülkemiz için neler yapacağımızı konuşacağımız zamandayız. Zaman kucaklaşma zamanıdır. Seçim sonuçlarımız tekrardan hayırlı olsun, Rabbim birliğimizi dirliğimizi daim eylesin inşallah. Durmak Yok yola devam”

 

  • Facebook
  • YORUM YAP