2019 yılında en çok tercih edilen firma HİRA DOĞALGAZ

Hira Doğalgaz, kendi sektöründe 2019 yılının en çok tercih edilen firması olmanın gururunu yaşadı.

HİRA DOĞALGAZ

Ceyhan merkezde hizmet veren Hira Doğalgaz, kendi sektöründe 2019 yılının en çok tercih edilen firması olmanın gururunu yaşadı. Firma Sahibi H. Hüseyin Çamlıbel, kendilerine güvenen herkese teşekkür etti. Ceyhan merkezde doğalgaz sektöründe hizmet veren, hayata geçirdikleri projeler, farklı model ve markalarla satış ve montaj işlemini usta ekibiyle müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen Hira Doğalgaz, 2019 yılında sektöründe en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşadı.

Hira Dogalgaz | ISITMA VE SOĞUTMA SİSTEMLERİ

Kendilerine bu gururu yaşatan tüm Ceyhan halkına teşekkür eden Hira Doğalgaz Sahibi Hasan Hüseyin Çamlıbel, şu açıklamalarda bulundu: “Her yıl olduğu gibi 2019 yıl içerisinde yapmış olduğumuz işlerimizde Ceyhan`da en çok tercih edilen, güven veren, farklı model ve markalarla satış montajda müşteri memnuniyetiyle ekibimiz başarı sağlamıştır. 2020 yılında çıtamızı yükselterek daha fazla müşterinin tercihi haline gelmek için mücadele edeceğiz.

Hira Doğalgaz olarak yakalamış olduğumuz kurumsallık firma anlayışını başarılı ekibimiz doğru yolda ve doğru hedefe azimle güvenle yolumuza devam edeceğiz.

KOZAN VE YUMURTALIK`A DA HİZMET VERECEK

Ekip çalışmalarımızda `aile` misali çalışmamızla farklılığımızı ortaya koyuyoruz. Tüm ekibiz kendi işyeri anlayışı özversiyle müşteri memnuniyetine dayalı hizmet veriyor. Bu anlayışımız bizi Ceyhan`da en çok tercih edilen firma haline getirdi. Gelen yoğun talep ve istek üzerine Kozan ve Yumurtalık ilçelerimize de hizmet vereceğiz. Hem uygun fiyat hem de titiz işçiliğimizle müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızı yeni yılda da sürdüreceğiz. Bu vesileyle yeni yılın tüm İslam alemine sağlık mutluluk huzur getirmesini diliyoruz.”

Leave a Comment