240 Öğrenciye Spor Malzemesi

Ceyhan’da Gençlik Spor Müdürlüğü’nün Sosyal Destek Programı(SODES ) kapsamında ‘Sporla Hayata Tutun’ projesi kapsamında, 240 öğrenciye spor malzemeleri hediye edildi.

Ceyhan’da Gençlik Spor Müdürlüğü’nün Sosyal Destek Programı(SODES) kapsamında ‘Sporla Hayata Tutun’ projesi kapsamında, 240 öğrenciye spor malzemeleri hediye edildi. Ceyhan’da Sosyal Destek Programı(SODES ) projesi kapsamında, ortaokul ve lise öğrencileri için açılan basketbol, futbol, voleybol, atletizm, güreş ve hentbol dalında spor faaliyetlerine katılan 240 sporcu öğrenciye spor kıyafeti hediye edildi. Ceyhan Gençlik ve Spor müdürlüğü bünyesinde gerçekleştirilen, SODES destekli ‘Sporla Hayata Tutun’ projesi kapsamında özellikle maddi durumu iyi olmayan öğrencilere spora teşvik etmek için ilçedeki 240 öğrenciye spor malzemeleri hediye edildi.

spor malzemesi dağıtımı | Türk İdare Net

ÖĞRENCİLER YAZ TATİLİNDE SPOR YAPACAK

Ceyhan Anadolu Lisesi Faruk Karadoğan Kapalı Spor Salonu`nda düzenlenen spor kıyafeti dağıtım törenine Ceyhan Kaymakamı Dr. Bayram Yılmaz, Ceyhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Caner Taymış, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Koçer, okul müdürleri, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcu öğrenciler katıldı. Öğrencilerin yaz tatilinde sportif faaliyetlere katılımını arttırmak amacıyla yaz kursları düzenleneceğini ifade eden Kaymakam Yılmaz, ilçedeki çeşitli spor alanlarında ve Yaltır Kardeşler Ortaokulu bahçesine yapılan spor alanından yaz tatili boyunca öğrencilerin faydalanacağını söyledi.

AMAÇ SPORA TEŞVİK

Proje kapsamında açılan 6 spor dalında spor faaliyetlerine katılan 240 Sporcuya Spor Kıyafeti hediye edildiği bilgisini veren Ceyhan Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Caner Taymış, öğrencilerin spora olan ilgisinin arttırılması, sportif faaliyetlere katılımın arttırılması ve öğrencilerin Spora teşvik etmek amacı gözetildiğini ifade etti.

Leave a Comment