Adana Temizlik Firmaları, Şirketleri, Fiyatları

Adana Temizlik Firmaları, Şirketleri, Fiyatları

Adana da hizmet veren Aysun Temizlik şirketimiz sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek, se

Adana da hizmet veren Aysun Temizlik şirketimiz sıfır inşaat sonrası ya da tadilat yapılmış ev temizliklerinizi uzman kadrosu ve geniş makine parkuru ile kaliteli temizlik anlayışını ilke edinerek, sektördeki temizlik kurallarını da baz alarak hizmet vermektedir.

İnşaat ve tadilat sonu ev temizliklerinde personellerimiz ekip halinde 3 ve üzeri personel sayısı ile işbaşı yapmaktadır. Adana içi verilen adrese 09:00-09:30 saatleri arası gelen ekibimiz bir gün içinde ev temizlik hizmetinizi bitirebilmektedir.

Ekiplerimiz daire içerisinde bulunan cam ve çerçevelerin temizliği, kapıların silinmesi, mutfak dolap içlerinin var ise mutfak fayanslarının temizlenmesi, banyo dolap içleri banyo fayansları ve duşa kabin temizliklerinin yapılması, balkon korkuluklarının ve balkonun temizlenmesi, ev içerisindeki tüm zeminlerin temizlenmesi var ise inşaat artıklarının zemin tipine göre uygun yöntem ve teknikle çıkarılması işlerini kapsamaktadır.

Verdiğimiz tüm hizmetlerde müşteri odaklı çalıştığımız için iş bitimi kontrolleri müşterilerimiz tarafından yapılmaktadır. Personellerimiz bu kontrollerden sonra müşterilerimizin tekrardan yapılmasını istediği bir yer var ise o bölgelerin temizliklerini yaparak daireyi temiz bir şekilde gün sonunda müşterilerimize teslim etmektedir. Bilgi almak için iletişim paneline tıklayınız veye teklif talebinde bulunabilirsiniz.


Leave a Reply

Your email address will not be published.