Ahmet Akar Çok İddialı

15 Şubat Cumartesi günü ilçe kongresi yapılacak İYİ Pati`de ilçe başkan adayı olan Ahmet Akar, hedefinin Ceyhan`da oy oranını en az iki katına çıkarmak olduğunu söyledi.

Ceyhan siyasetinde uzun yıllar parti yöneticiliği, belediye meclis üyeliği, il genel meclis üyeliği vs birçok görevde bulunan deneyimli siyasetçi Ahmet Akar, 15 şubat Cumartesi günü gerçekleşecek İYİ Parti Ceyhan İlçe Kongresinde başkan
adaylığı konusunda açıklamalarda bulundu.

Yaklaşık 6 ay önce ilçe başkanlığına aday olduğunu ve o günden itibaren parti tabanında çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Akar; `Ceyhan`da 12 Bin civarında olan oy oranımızı minimum 25 Bine çıkarmayı hedefliyoruz. Türkiye`deki siyasi kaosa çözüm olan İYİ Parti`nin Ceyhan`da başarısı için mücadele edip partimizi en iyi konuma getirmek için aday oldum. Tecrübeli bir ekiple göreve talibiz” diye konuştu.

YERELDE VE GENELDE İKTİDARA TALİBİZ

392 Delegesi bulunan İYİ Parti`den ilçe başkanlığına aday olmasındaki amacının koltuk olmadığına vurgu yapan Akar;

” Siyaset arenasında bugüne kadar birçok görevde bulundum. Amacım koltuk değil, partimin Ceyhan`da oy oranını arttırmaktır. Birlikte yürüdüğüm sağlam siyaset arenasında tanınan bir ekibimiz var. Genelde iktidara talip olan partimizi Ceyhan`da da bu çıtayı yakalamak için adayım” diye konuştu.

15 Şubat Cumartesi günü Murat Göğebakan Kültür Sitesi`nde gerçekleşecek İYİ Parti ilçe kongresine Ahmet Akar`ın yanı sıra mevcut ilçe başkanı Sedat Akkuş ve Uğur Özbek başkanlık için yarışacaklar.

Leave a Comment