AK Parti Ceyhan 62’nci Danışma Meclisi Gerçekleştirildi

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı yeni yılın ilk Danışma Meclisi toplantısını gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen Danışma Meclisi Toplantısına, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Ak Parti Adana İl Başkanı Av.Mehmet AY, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanı ile Ceyhan İlçe Yönetimi, Meclis üyeleri ve çok sayıda partilinin katıldığı toplantı Ak Parti ilçe Başkanlığında gerçekleştirildi.

Bizim gideceğimiz çok yolumuz, söyleyecek çok sözümüz, yapacak çok işimiz var.

İlçe Başkanlığında yapılan toplantıda saygı duruşu ve İstiklal Marşından sonra açılış konuşmasını gerçekleştiren Muhammed İslam Bünül; ‘’Hep birlikte tarihi hadiselere şahitlik ettiğimiz 2019 yılını geride bıraktık ve çok daha güzel gelişmeleri birlikte yaşayacağımız 2020 yılına girdik. Rabbim`den, 2020 yılının teşkilatımız, ülkemiz, milletimiz, dostlarımız ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizim gideceğimiz çok yolumuz, söyleyecek çok sözümüz, yapacak çok işimiz var. Dolayısıyla bu kadroya gayret etmek, çalışmak yakışır. Bu kadroya Recep Tayyip Erdoğan`ın yanında dik durmak yakışır. 2023 hedeflerimize giden yolda, birlik beraberlik ve kardeşlik şarkılarını, her zamankinden daha gür bir sesle söyleyeceğiz. Her gün, azmini ve inancını yeni baştan tazeleyen Ceyhan Teşkilatı olarak, 2023 Başkanlık ve 2024 Yerel Seçim hedeflerine emin adımlarla ilerleyeceğiz. İlçe Başkanlığına geldiğim günden buya yaptığımız gibi

Ak Parti Çumra'da 74. Danışma Meclisi toplandı

31 Merkez 81 Kırsal Mahallemizin tamamında tek tek gezerek vatandaşlarımızın her daim yanında olacağız. Geçmişte Ülkemizi kaosla, terörle, darbeyle, krizle, istikrarsızlıkla tehdit eden ülkeler, bugün hamdolsun Cumhurbaşkanımızın attığı adımlar karşısında çaresiz kalıyor, uzlaşma yolları arıyor. Böyle bir Liderin teşkilatlarında görev almak bizler için onurdur, gururdur ve şereftir. Bizleri bu şerefe nail kılan Allah’a hamd ediyor, şükrediyoruz. Ayrıca, İslam’ın Bayraktarlığını, sancaktarlığını ve hizmetkarlığını yapmış ve bu büyük mücadelede gözlerini kırpmadan ölüme yürümüş şehitlerimize Allah`tan rahmet, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum.’’dedi.

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Adana Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, Ceyhan’da bulunmasının kendine mutluluk verdiğini dile getirerek İlçe Başkanı ve tüm partililere samimi, sıcak karşılamadan ötürü teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti; ‘’ Bu ülkeye hizmet edecek olan tek parti AK Parti`dir. Birlik ve beraberlik içerisinde yolumuza devam edeceğiz. Sadece bu ülke için değil, İslam coğrafyası için bu ülkenin dimdik ayakta durması lazım. Bizlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan`ın yanında dimdik durmamız lazım. Onu yalnız bırakmayacağız. Bu ülkenin ufak tefek hesaplar peşinde koşacak zamanı yok. Omurgalı duruşumuzu, özverimizi sürekli olarak canlı tutacağız, Hükümetimizin Ceyhan’ımızda yapacağı büyük hizmetler var İlçe Başkanımızda bu işlerin zaten takipçisi bizde kendisinin destekçisiyiz, Danışma Meclisi toplantımıza katılan herkese teşekkür ediyorum’’ cümlelerini kullandı.

İNANDIĞIMIZ YOLDA YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ

AK Parti İl Başkanı Av. Mehmet AY ; ‘’Bu davaya gönül vermiş her bir dava arkadaşımdan gurur duyuyorum. Milletimizle beraber, dün olduğundan daha fazla inançla, daha fazla gayretle ve daha büyük bir kararlılıkla, Cumhurbaşkanımız, Genel başkanımız, büyük liderimiz Recep Tayyip Erdoğan`ın yanında saf tutacağız Ceyhan ‘da hizmet çıtasını yukarıya çekerek vatandaşlarımızı yalnız bırakmayacağız. Hükümetimiz her alanda ilimize çok güzel hizmetler yapmış ve yapılan hizmetler vatandaşlarımızın hizmetine sunulmuştur. Bizlerde aynı karalılıkla inandığımız yolda yürümeye devam edeciğiz. Ceyhan’ımızda yapılacak olan yatırımlardan aslan payını alacak.

Leave a Comment