AK Parti`de başkan adayı çoğalıyor

AK Parti`de başkan adayı çoğalıyor

AK Parti`de kongre dönemi yaklaştıkça Ceyhan ilçe başkanlığı için isim listesi her geçen gün çoğalıyor. Son olarak Bulut Sürücü Kursu`nun sahibi İlhami Kolukırık`ın ismi çokça konuşulmaya başlandı.

AK Parti`de kongre dönemi yaklaştıkça Ceyhan ilçe başkanlığı için isim listesi her geçen gün çoğalıyor. Son olarak Bulut Sürücü Kursu`nun sahibi İlhami Kolukırık`ın ismi çokça konuşulmaya başlandı. Normal sürede Mart 2020`de yapılması beklenen AK Parti Ceyhan ilçe kongresinde ilçe başkanlığı için farklı isimler parti tabanında konuşuluyor. Mevcut ilçe başkanı Muhammed İslam Bünül`ün aday olması beklenen kongre  öncesi, ilçe başkanlığı için ismi geçenlerin listesi her geçen gün artıyor.

AK Parti'nin Ankara adayları açıklandı

ADAY LİSTESİ ARTIYOR

Adalet ve Kalkınma Partisi`nde ilçe başkanlığı için şuana kadar ismi geçenler Mustafa Kiraz, Taner Cerit, Rıdvan Akın, Murat Yürük, Salih Çetinoğlu ve son olarak İlhami Kolukırık ismi zikrediliyor. AK Parti`de bugüne kadar genelde ilçe başkanı adayı ocak – şubat gibi belirlenip kongreye tek listeyle gidildi. Muhtemeldir ki bu dönemde de aynısı olması bekleniyor. Aday olmayı düşünenler önce parti tabanında daha sonra Ankara`da gerçekleştirecekleri kulislerle ismini garantiye alma mücadelesine daha şimdiden giriştiler.

İLHAMİ KOLUKIRIK`IN İSMİ KONUŞULUYOR

Son günlerde AK Parti tabanında Bulut Sürücü Kursu`nun sahibi İlhami Kolukırık`ın ismi çokça konuşulmaya başlandı. Kolukırık, daha önce Saim Çetenak başkanlığındaki yönetimde yer almış, çalışmalarıyla adından söz ettirmişti.


Leave a Reply

Your email address will not be published.