AK Parti’de Delege Seçimleri Yapıldı

AK Parti’de Delege Seçimleri Yapıldı

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı’nda Mart ayında yapılacak 7’nci olağan kongrede oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için 13,14,15 Aralık 2019 tarihlerinde ilçe teşkilatında sandık başına gitti.

AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı’nda Mart ayında yapılacak 7’nci olağan kongrede oy kullanacak delegelerin belirlenmesi için 13,14,15 Aralık 2019 tarihlerinde ilçe teşkilatında sandık başına gitti. Ak Parti İl Başkanı Av. Mehmet AY, İl Seçim Koordinatörü Ak Parti Manisa Milletvekili Mehmet Ali Özkan, Ceyhan İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül, partinin her kademesinde bulunan eski ve yeni ilçe yönetimi, kadın kolları, gençlik kolları, mahalle temsilcileri ile çok sayıda partilinin katılımıyla 18405 kayıtlı üye içerisinden 400 delegenin belirlenmesi amacıyla seçim gerçekleştirildi.

Hisarcık ak parti'de delege seçimleri yapıldı - Kütahya Haberleri

PARTİMİZDE AİDİYET DUYGUSU ARTMAYA DEVAM EDİYOR

Delege seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulanan İl Başkanı Av. Mehmet AY; Delege seçim heyecanını teşkilatımız ve partimize gönül verenlerle birlikte yaşadık, delege seçimlerinde büyük bir heyecana ve coşkuya şahit olduk. İlçe kongremizde İlçe Başkanımızı seçecek delegelerimizi tespit ettiğimiz bu seçimler üyelerimizin partimize olan aidiyet duygusunun çok daha güçlenerek arttığını bizlere gösterdi. Yeni seçilen tüm delegelerimizi tebrik ederim, teşkilatımıza hayırlı olsun.

BÜNÜL ‘’DEMOKRASİ ŞÖLENİ YAŞADIK’’

Delege seçimlerinde tam anlamıyla demokrasi şöleninin yaşandığını belirten AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül; ‘’Kongreler partimizin güçlenmesi ve tazelenmesi için önemli bir fırsattır. Ak Dava ruhunun dimdik ayakta olduğunu görmek, bizleri ziyadesiyle mutlu ederek geleceğe dair umutlarımızı arttırdı. Delege seçimleriyle kardeşliğimizi perçinledik, enerjimizi tazeledik. Binlerce üyemiz ile bunların içerisinden işini gücünü erteleyerek, bağını bahçesini bırakıp ve hatta hasta yatağından kalkıp oy kullanmaya gelen üyelerimiz Ak Parti’nin başarı sırlarından birinin de vefa olduğunu herkese göstermiştir.

Türk siyasi tarihine kardeşlik ruhunu liderimiz ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN getirmiştir. Her koşulda dava kardeşliğine verdiği önemin partimizin teşkilatlarında da aynı hassasiyetle benimsendiğini delege seçimlerimizde gördük. Delege seçimlerine katılarak bizleri onurlandıran İl Başkanımız Av.Mehmet AY, İl Seçim Koordinatörümüz ve Ak Parti Manisa Milletvekilimiz Mehmet Ali Özkan ile tüm teşkilat üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Bu duygu ve düşüncelerle seçilen tüm delegelerimizi tebrik eder, teşkilatımıza hayırlı olmasını dilerim’’ dedi.


Leave a Reply

Your email address will not be published.