AK Parti`de yeni hedef yerel seçimler

Bakan Jülide Sarıeroğlu, yeni seçilen AK Parti milletvekilleri ile beraber AK Parti Ceyhan ilçe teşkilatını ziyaret ederek seçimde gösterdikleri çalışmadan ötürü teşekkür etti.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu, yeni seçilen AK Parti milletvekilleri ile beraber AK Parti Ceyhan ilçe teşkilatını ziyaret ederek seçimde gösterdikleri çalışmadan ötürü teşekkür etti.

24 Haziranda gerçekleşen erken genel seçimler sonrası parti teşkilatlarını ziyaret ederek teşekkür eden Bakan Sarıeroğlu, Ceyhan`da ilçe teşkilatı ve belediyenin gösterdiği uyum, kadın ve gençlik kollarına, meclis üyelerine, mahalle temsilcilerine teker teker teşekkür ederek, gösterdikleri üstün başarı ve çalışmanın sandığa yansıdığını söyledi.

“TÜRKİYE VE ADANA DA BİRİNCİ PARTİYİZ”

24 Haziran sonrası Türkiye`de yeni bir sistem, Cumhurbaşkanlı hükümet sistemi yürürlüğe girdiğini söyleyen Sarıeroğlu; “Yüksek bir katılım oranıyla gerçekleşen seçimden zaferle çıkıp, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan`ın yeni sistemin ilk Başkanı yaptık. Türkiye`de olduğu gibi Adana`mızda da AK Parti birinci parti olmuştur. Teveccühlerini bizden esirgemeyen tüm halkımıza, partimizin en tabanından en tavanına kadar gece gündüz demeden çalışan tüm halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

“SIRA YEREL SEÇİMLERDE”

Genel seçimlerin geride kaldığını ifade eden Bakan Sarıeroğlu, bundan sonra rotalarının yerel seçimler olduğunu belirtti. Milletvekilleri ile birlikte, teşkilat mensupları, il ve ilçe başkanları, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları ve belediye başkanlarıyla bir araya gelip seçim stardını verdikleri belirten Sarıeroğlu; “Gittiğimiz her yerde düzenli, planlı bir şehirleşme ihtiyacı olduğunu gördük. Aldığımız sonuçlar Adana`da AK Parti`nin istendiğinin bir göstergesidir. Adana`nın kaderinin değişmesi yerel seçimlere bağlı, yaptık yaptık inşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de yine birinci çıkacağız” dedi. Bakan Sarıeroğlu ile birlikte yeni seçilen AK Parti milletvekilleri, Tamer Dağlı, Abdullah Doğru ve Ahmet Zembilci, Ceyhan ziyaretinden sonra Yumurtalık ilçesine geçtiler.

Leave a Comment