Aydın’da araç kundaklama iddiası

Aydın’ın Efeler ilçesinde meydana gelen otomobil yangınıyla ilgili olayda, otomobili ateşe veren kişinin amcasının oğluyla borç sorunu olduğu için ateşe verdiği iddia edildi.

Aydın’ın Efeler ilçesinde meydana gelen otomobil yangınıyla ilgili olayda, borcunu ödeyemeyen bir kişinin amcasının oğlunun otomobilini ateşe verdiği öne sürüldü.

Olay, Cumhuriyet Mahallesi 1952 caddesinde saat 15.30 sıralarında meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, B.S.’ye ait 45 YB 1933 plakalı otomobilden alevler çıktığını görenler, Ben park halindeyken durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdim. Yangının çıktığı bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi.İtfaiye ekipleri yangını kısa sürede söndürdü. Yangında otomobilin bagajı ve arka koltukları hasar gördü.

Aydın'da araç kundaklama iddiası

Olayın ardından polis ve itfaiye ekipleri, otomobilin arka camının kırıldığını ve içine yanıcı madde atıldığını belirledi. Görgü tanıkları, güvenlik güçlerine, birinin arabanın etrafında dolaştığını ve ardından hızla bölgeyi terk ettiğini söyledi.

Ayrıca Okuyun: Scholz, Biden, Macron ve Johnson ile bir araya geldi

Araçta dolaşan kişinin araç sahibinin amcasının oğlu olduğu ve aralarında borç ve borç meselesi yüzünden husumet olduğu iddia edildi. Polis, zanlıyı yakalamak için çalışma başlattı.

Leave a Comment