Başkan Zorluoğlu, savaşta şehit olan askerlerin aileleriyle görüştü

“Şehit Aileleri Kucaklıyor” projesi Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu ile Vanlı şehit ailelerini bir araya getirdi.

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, “Şehit Aileleri Kucaklıyor” projesi kapsamında Van’lı şehit aileleriyle bir araya geldi. Trabzon Belediye Başkanı ve eşi, “Şehit Aileleri Kucaklıyor” projesi kapsamında bugün Van Şehit Aileleri Yardımlaşma Derneği Başkanı ve şehit ailelerini ağırladı.

Programda konukları Trabzon Şehit Ailelerine Yardım Derneği Başkanı Şeref İşler ağırladı. Başkan Zorluoğlu ve eşi, şehit ailelerine yoğun ilgi gösterdi.

Ayrıca Okuyun: Scholz, Biden, Macron ve Johnson ile bir araya geldi

“Her zaman başımızın üzerinde yeriniz var”

Başkan Zorluoğlu, Şehit Ailelerini Trabzon’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Van Valisi olarak görev yaptığı dönemde onlarla birçok kez görüştüğünü söyledi. Bugün sizi Trabzon’da misafirim olarak görmekten heyecan duyuyorum.Tüm şehitlerimizin aileleri bizim için değerlidir ve siz bu vatana en yakın akrabalarınızı şehit ederken “Vatan sağolsun” diyerek acınızı yüreğinize gömdünüz. Kalbimizde her zaman yerin var. Vatan için canını feda eden tüm şehitlerimizi her zaman anıyor ve minnetle anıyorum.

“Trabzon halkı, sahip oldukları belediye başkanı için çok şanslılar”

Baki, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu ve eşiyle bir arada olmaktan mutlu olduğunu, her türlü istek ve şikayetlerini Vali’ye hızlı bir şekilde iletebildiklerini söyledi. Sorunlarımızla çok ilgilendi. Bugün Cumhurbaşkanımız ve değerli eşleriyle birlikte olmaktan mutluluk duyuyoruz. Trabzon’un farklı yerlerini gezdik ve çok sevdik.Murat Zorluoğlu, Trabzon halkına çok şey katmış mükemmel bir Büyükşehir Belediye Başkanıdır.

Leave a Comment