-CEYHAN 1.`Sİ CEGEM`DEN ÇIKTI

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi öğrencisi Mehmet Ali Kaçiş Milli Savunma Üniversitesi Sınavı`nda Sayısal Puanda Türkiye 399.`su ve Ceyhan 1.`si oldu.

Ceyhan Belediyesi Gençlik ve Eğitim Merkezi öğrencisi Mehmet Ali Kaçiş Milli Savunma Üniversitesi Sınavı`nda Sayısal Puanda Türkiye 399.`su ve Ceyhan 1.`si oldu. Ceyhan`da dezavantajlı ailelerin çocuklarını ücretsiz olarak sınavlara hazırlayan

CEGEM pandemi sürecine rağmen büyük bir başarıya imza attı. Ceyhan`ın 1.`si CEGEM`in öğrencileri arasından çıktı.

“Eğitimde Fırsat Eşitliği Sağlamak İçin Çalışıyoruz”

Milli Savunma Üniversitesi sınavını birincilikle kazanan Mehmet Ali Kaçiş`i tebrik eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem;” Bizim gençliğimize inancımız tam. YKS sonuçları açıklandığında da Gençlik ve Eğitim Merkezi`mizde ücretsiz olarak eğitim alan öğrencilerimizin başarılı sonuçlar alacağına inanıyoruz. Eğitimde fırsat eşitliği sağlamak için uzman ve donanımlı bir kadro ile Ceyhan`ın gençlerine ücretsiz sınava hazırlık kursları verdik. Pandemi sürecinde yaşanan olumsuzluklara.

rağmen gençlerimiz başarılı bir eğitim yılı geçirdiler. Hepsini tebrik ediyor, gözlerinden öpüyorum. Biz sizin geleceğiniz için çalışıyoruz. Siz de geleceğe umutla sarılın” ifadelerini kullandı.

Leave a Comment