Çocuklarını bir kebapçıda bırakıp ortadan kayboldu

Adana’da bir kadın, altı ila on iki yaşlarındaki üç çocuğunu, on gün içinde alacağını söyleyerek, çalıştığı kebapçıya bırakıp ortadan kaybolmadan önce.

Adana’da bir kadın, 6-12 yaşlarındaki üç çocuğunu daha önce çalıştığı bir kebapçıya bırakıp 10 gün sonra alacağını söyleyerek kayıplara karıştı. Kebapçı çocukların babasını bulamayınca polis durumu bildirdi. Gözyaşları içinde çocuklar karakola götürüldü.

Çocuklarını kebapçıya bırakıp ortadan kayboldu

Nurcan Kaymaz (30) ve Sabahattin Darende (32) çifti 6 yıl önce ayrılmıştı.Çiftin bu evlilikten çocukları Doğa (12), Yasin (10) ve Elif (7) velayeti anne Nurcan’a verildi. Şaban Erkek’in eskiden çalıştığı kebapçıya götürdü. Anne Kaymaz çocuklarına, “Seni 10 gün sonra alırım. ‘Mersin’e gidiyorum’ deyip ortadan kayboldu.Çocukların babasını arayan ancak onları bulamayan Şaban Erkek, duruma çok üzüldü ve polisi aradı. Olay yerine gelen polis, çocuklar ve ebeveynleri hakkında bilgi toplamaya çalıştı.

Adana'da acı olay! Anneleri tarafından kebapçıya terk edilen 3 çocuğun  gözyaşları yürek sızlattı - tg mobile

Ekipler Çocukların ailelerine ulaşamayanlar, çocukları karakola götürdü.Otobüse binen çocukların gözyaşları ise yürekleri dağladı. Muhabir Şaban Erkek, gazetecilere verdiği demeçte, çocukların ebeveynlerinin ayrıldığını söyledi.

Adana haberleri: Çocuklarını kebapçıya bırakan kadın ortadan kayboldu: Sizi  10 gün sonra alacağım - Yeni Şafak

Anneler çocukları ile kalıyor. Bugün çocukları yanıma bırakıp “Çocukları babalarıyla bırakın” dedi ama babaları da telefona cevap vermiyor. Sonunda polise haber verdim. Babalarına ulaşamadım.Annelerini de aradım ama telefonu kapalı. Anne Mersin’e gittiğini söyledi ama tam olarak bilmiyorum” dedi.

Leave a Comment