Erzincan’da kadın cinayeti Eşi tarafından 20 bıçak darbesiyle katledildi

Erzincan’da iki çocuk annesi genç kadın evli olduğu adam tarafından 20 bıçak darbesiyle öldürüldü. Karısını öldüren zanlı, karakola giderek teslim oldu.

Olay 1259 yılında Erzincan merkezde Halitpaşa Mahallesi’nde bir apartman dairesinde meydana geldi. Sokak, insanların yürüyebildiği veya araba kullanabildiği bir yerdir.

Bazı haberlere göre A.Ö. ve eşi Handan Ö. Birey evde başkalarıyla tartışmaya başladı. Kavgaya yol açan olayda, A.Ö. Karısını önce sırtından olmak üzere 20 yerinden bıçakladı ve evi terk etti.

Erzincan'da kadın cinayeti: Kocası 20 yerinden bıçakladı

A.Ö. genç kadının kaldırıldığı Mengçek Gazi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde can verirken olayın ardından karakola gitti. Teslim oldu ve durumu yetkililere anlattı.

Ayrıca Okuyun: Aydın ve Muğla için sağanak yağış uyarısı sürüyor

Handan Ö.’nün son atama haberini almak beni mutlu etti. Akrabası öldüğünde, konuşmacı hastanenin önünde sinir krizi geçirdi.

Olay yerine çok sayıda polis gelerek güvenlik önlemi aldı. Çiftin altı ve dokuz yaşlarında iki küçük çocuğu var. 6 ay önce 1 ay uzaklaştırma kararı alındığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Leave a Comment