Fenerbahçe’nin Cristiano Ronaldo ile anlaştığı söyleniyor

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Manchester United’ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo ile prensipte anlaştı. Ali Koç ile görüşerek Ronaldo’yu Fenerbahçe’ye gelmesi için ikna etmeyi başardı.

Fenerbahçe transfer döneminin kapanmasıyla birlikte büyük bir transfer iddiası ortaya atıldı. Fenerbahçe, Maxi Gomez’in Trabzonspor’a transferinin ardından büyük bir transfer hamlesi yapmaya hazırlanıyor. Türk futbol kulübü Fenerbahçe, Manchester United’ın Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo’yu kadrosuna katmaya yakın.

Report: Ralf Rangnick Advised Thomas Tuchel Against Signing Cristiano  Ronaldo - Sports Illustrated Chelsea FC News, Analysis and More

Ali Koç, Ronaldo ile görüştü

Ajansspor’un haberine göre Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Ronaldo ile yüz yüze görüştü. Başkan Ali Koç bu transferin gerçekleşmesi için elinden geleni yapıyor. Transfer ücretinin son detayları üzerinde çalışılıyor ve bunlar yapıldıktan sonra anlaşma kesinleşecek ve oyuncu transfer edilecek.

Ayrıca Okuyun: Aydın ve Muğla için sağanak yağış uyarısı sürüyor

23 milyona imza attı

Ronaldo, United ile 3 yıl boyunca toplam 23 milyon Euro’luk bir sözleşme imzaladı ve bir yıl daha opsiyonlu. Toplam miktarın 8 milyonu performansına bağlı. Ronaldo ile Real Madrid’de forma giyen Mesut Özil ve Galatasaray’ın başına geçen Ali Koç dünyaca ünlü yıldızlar.

Leave a Comment